منتو دکور

مطالب جذاب

وقتی عروس و داماد فراموش میکنند به مراسم عروسی بروند!!!

عروس و داماد عجیب,عروس و دامادعروس و دامادي که يادشان رفت به مراسم بروند و همه ميهمانان را تعجب زده کردند. مگر مي شود آدم روز ازدواجش فراموش کند در مراسم حاضر شود؟  يک عروس و داماد جوان فراموش کردند به مراسم ازدواجشان بروند ، در حالي که معاون شهرداري و مهمانان و ساقدوش ها همه در انتظار بودند و اما دليل فراموشي!

رویایی ترین مکان دنیا برای برگزاری مراسم عروسی

زیباترین تالار عروسی دنیا,تالار عروسقطعا اين سالن عروسي يکي از آرزو هاي دختران جوان خواهد بود زيرا داراي امکانات و زيبايي شگفت انگيزي است. Sheika Lateefa به عنوان يک هنرمند و يک عروس با شرکت Designlab همکاري کرده است تا يک سالن عروسي بسيار زيبا و مجلل بسازند.اين سال با 15 هزار ميله نوري،65 هزار سنگ کريستال و 4 هزار کاردستي تزيين شده  ، چنان که تمام اين تزيينات ماننده ابري شگفت انگيز بالاي سر مهمانان قرار دارد.

تصاویر لباس عروس 2 میلیارد تومانی و عروسی مجلل دختر میلیاردر نفتی!

گرانترین لباس عروس دنیا,لباس عروسمراسم ازدواج دختر يک سرمايه دار نفتي روسيه به عنوان گرانترين مراسم عروسي انتخاب شده است.به گزارش ناز وب، دختر يک سرمايه‌داري نفتي روسيه به تازگي مراسم عروسي‌اش را برگزار کرده که با توجه به لباس عروس 500 هزار پوندي و کيک 9 طبقه، از آن به عنوان گران‌ترين مراسم عروسي تاريخ نامبرده مي‌شود.عروس پيش از مراسم عروسي به همراه دوستانش در يک مجتمع تفريحي در ماربيا اسپانيا به سر مي‌برد و در آنجا در حال برگزاري آخرين مهماني مجردي پيش از ازدواج بود. آن‌ها سپس با يک جت خصوصي به روسيه برگشتند تا مراسم عروسي را برگزار کنند.

عکس هاي عروسي مجري زن تلويزيون!

نجمه جودکي مجري جوان تلويزيون که به تازگي ازدواج کرده است در صفحه اينستاگرامش با انتشار يادداشت زير از فضاي مجازي خداحافظي کرد.این مجری که کار خود را از اواخر سال 87 از رادیو جوان شروع کرد و از سال 1388 با برنامه شب ایرونی از شبکه جام جم به عرصه اجرا پا گذاشت. کارش را با اجرای قاب سفید و یار مهربان از شبکه 2، نردبان از شبکه 5 ادامه داد . در شهریور 89 با اجرای برنامه ی زنده "فرصت ویژه" سیمای خانواده وارد شبکه یک شد . فرصت ویژه تا اسفند 89 به مدت هفت ماه ادامه پیدا کرد . اما در تابستان 1390 با اجرای برنامه کمی متفاوت از شبکه 1 به یکی از محبوب ترین مجریان زن تلویزیون بدل گشت .در نظر سنجی مجریان شبکه یک به عنوان بهترین مجری شبکه یک از سوی مردم انتخاب شد و حتی نامش بالاتر از محمد رضا شهیدی فرد قرار گرفت . نجمه جودکی برنامه سین مثل سریال (جشنواره انتخاب بهترین سریال شبکه یک در دهه 80) را به همراه محمد سلوکی در نوروز 90 اجرا کرد .

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت