منتو دکور

لرنو وب

منتوشاپ

مرجع آتلیه عروس و آرایشگاه عروس و تشریفات مجالس

منتو ودینگ مرجع تخصصی : آرایشگاه عروس , آتلیه عروس , تشریفات مجالس (جدیدترین مطالب تخصصی در این زمینه را در این سایت بخوانید)

منتو ودینگ همراه و مرجعی حرفه ای در کنار شما در زمینه مقالات تخصصی در ارتباط با آتلیه عروس , آرایشگاه عروس , تشریفات مجالس و کلیه خدمات مورد نیاز جهت برگزاری مراسم عروسی.

تشریفات مجالس

این وبسایت با بانک مقالاتی کامل در مورد آتلیه عروس , آرایشگاه عروس ,تشریفات مجالس و ... همچنین ویدئوهایی آموزشی برای انتخاب بهتر شما در بهترین شب زندگیتان شما راهمراهی میکند.

در روز عروسی شما در کل روز در مرکز توجه همه قرار دارید و هر کدام از میهمان هایتان در مورد شما نظری می دهند پس شما باید از همه لحاظ مانند لباس عروس ، تور روی سر،دسته گل تان (که در معرض توجه همه می باشد) تا  آرایش تان که از همه مهم تر است؛ بهترین باشید .برگزاری مراسم و نوع و کیفیت مراسم ازدواج و پوشش عروس و داماد و تشریفات مجالس به فرهنگ و آداب جامعه بستگی دارد. امروزه لباس توری و سپید رنگ در بسیاری از کشورها مرسوم است. اگر در مرحله خرید لباس عروس هستید،حتمابا سر زدن بهمزون های مختلف متوجه شده‌اید که پارچه های مختلفی برای دوختن لباس عروس به کار می روند.

آرایشگاه عروس

در هر صورت در انتخاب این لباس دقت کنید زیرا در آینده با دیدن فیلم و عکس عروسیتان از انتخاب لباستان پشیمان نشوید. انواع جنس پارچه های مناسب لباس عروس عبارت است از : پارچه ابریشمی گل برجسته,جنس شیفون,جنس کرپ,جنس ساتن دوشس.نحوه آرایشتان در شب عروسی نیز به بهتر شدن شما و لباستان راطه مستقیم دارد پس در انتخاب سبک آن دقت زیادی داشته باشید.آرایش عروسی شما نقش بسیار مهمی را در تعریف دیگران از شما دارد.البته دیگر ملزومات مانند تاج تور، دسته گل و  لباس عروس نیز در این که بهتر به نظر بیایید و بدرخشید بی تاثیر نیستند.یک آرایشگاه عروس حرفه ای را انتخاب نمایید و از چند ماه قبل هر بار نزد وی رفته و از او بخواهید آرایشتان کند.

مواردی که برای انتخاب سبک آرایشتان باید در نظر داشته باشید عبارتند از : رنگ پوست,حالت گونه هایتان,چشم,ابروهاو... .آتلیه عروس نیز قسمت بسیار مهمی از مراسم شماست زیرا تمام لحضاتی که شما ماه ها برا آن زحمت کشیده اید را به تصویر میکشد.پس در انتخاب آن وسواس به خرج دهید.آتلیهٔ عروس یک فضای کاری جهت عکاسی عروس است که با فراهم آوردن نیازهای اولیهٔ عکاس،فرآیند عکسبرداری را ساده و متمرکز می‌کند.

آتلیه عروس

آتلیه ممکن است خصوصی و یا متعلق به شرکت خاصی باشد. در انتخاب آتلیه مواردی هست که باید در نظر داشت : از دوستان و آشناها بخواهید که آتلیه هایی که از آنها تجربه مثبتی دارند به شما معرفی کنند.از آرایشگاه ها بخواهید تا آتلیه های حرفه ای و خوب را که با هم همکاری دارند به شما معرفی کنند.

به آتلیه عروس بروید و نمونه های ژورنال و فیلمهای عروسی را ببینید.در مورد کیفیت فیلم و عکسها دقت کنید و ... .منتو ودینگ بخشی از مرکز ارائه محتوای تخصصی سایت منتو است که در زمینه عروس فعالیت میکند.منتو ودینگ مقالات تخصصی در موضوعات آرایش عروس , ژست عکس عروس و داماد,برگزاری عروسی , آتلیه عروس,شام عروسی , آرایشگاه عروس ,تشریفات عروسی,تالار عروسی,دسته گل عروس,مقدمات خواستگاری,باغ عروسی,مدیریت مراسم عروسی و .... ارائه می کند.

نحوه لباس پوشیدن داماد قد کوتاهاگر شما یک داماد با قد کوتاه هستید بهتر است راهنمایی زیر را در مورد نحوه لباس پوشیدن داماد قد کوتاه بخوانید و در مراسم عروسی خود زیباترین و مناسب ترین کت و شلوار را بپوشید. مردان بسياري با کوتاهي قد خود درگيرند که دلايل زيادي مي تواند داشته باشد اما چيزي که مهم است مشکلي است که وجود دارد و براي آن بايد به دنبال راه حل بود. شما مي توانيد با کمک ترفندهايي بلندتر از آنچه هستيد، خود را نشان دهيد.
باور کنيد يا نه، شما چند سانتيمتر قد پنهان داريد که با درست ايستادن مي توانيد آن را نشان دهيد. در کنار مصرف يک رژيم غذايي سالم، ورزش منظم و 8 ساعت خواب در شب، صاف ايستادن يکي از راههاي طبيعي براي بلندتر نشان دادن قد شما است.
اگر نمي دانيد چگونه اين کار را انجام دهيد، ما شما را راهنمايي مي کنيم. سر خود را بالا بگيريد، پشت خود را صاف نگه داريد و سينه هايتان را به سمت جلو هل دهيد و اين قوانين را در کل روز رعايت کنيد.

5 نکته که هر مرد قد کوتاهي بايد بداند:

1- با خودتان صادق باشيد و قبول کنيد که قد کوتاه هستيد؛ کت و شلوارهاي کوتاه تر خريداري کنيد.

2- پاچه شلوار با يک شکاف خيلي کوچک در درزهاي بغل آن ، به شما کمک مي کند تا بلندتر به نظر برسيد.

3- مقداري از سر آستين پيراهن خود را بيرون بگذاريد تا بازوهاي شما را بلندتر نشان بدهد.

4- برگردان يقه باريک و نوک تيز، هيکل شما را کشيده تر نشان مي دهد.

5- قرارگرفتن اولين دگمه كت شما در وضعيت پايين تر، خطوط بلندي را ايجاد مي کند و بدن شما را کشيده تر نشان مي دهد.

کمربند باعث مي شود که کوتاهتر به نظر برسيد، بنابراين از پوشيدن کمربند خودداري کنيد. بدون کمربند عالي به نظر مي رسيد و اگر کت شما به خوبي با شما هماهنگ بشود، شلوارتان به خوبي بر روي بدنتان قرار خواهد گرفت.

Author: mehman
معرفی نویسنده

دیدگاه‌ها  

amir
0 amir
منم قدم زیاد بلند نیست
پس خوبه ازش استفاده کنم،رنگشم مهمه ک چ رنگی باشه،ولی اینجوری آدم محدود میشه چون رنگای تیره ادمو قد بلندتر نشون میده.
shyda
0 shyda
وقت بخیر.
واقعا تاثیرزیادی داره لباس پوشیدن در قد
ادما،واین خوبه ک ادم استفاده منه. نکات جالب بودن
مرررررررررررررسی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت