منتو دکور

لرنو وب

منتوشاپ

مرجع آتلیه عروس و آرایشگاه عروس و تشریفات مجالس

منتو ودینگ مرجع تخصصی : آرایشگاه عروس , آتلیه عروس , تشریفات مجالس (جدیدترین مطالب تخصصی در این زمینه را در این سایت بخوانید)

منتو ودینگ همراه و مرجعی حرفه ای در کنار شما در زمینه مقالات تخصصی در ارتباط با آتلیه عروس , آرایشگاه عروس , تشریفات مجالس و کلیه خدمات مورد نیاز جهت برگزاری مراسم عروسی.

تشریفات مجالس

این وبسایت با بانک مقالاتی کامل در مورد آتلیه عروس , آرایشگاه عروس ,تشریفات مجالس و ... همچنین ویدئوهایی آموزشی برای انتخاب بهتر شما در بهترین شب زندگیتان شما راهمراهی میکند.

در روز عروسی شما در کل روز در مرکز توجه همه قرار دارید و هر کدام از میهمان هایتان در مورد شما نظری می دهند پس شما باید از همه لحاظ مانند لباس عروس ، تور روی سر،دسته گل تان (که در معرض توجه همه می باشد) تا  آرایش تان که از همه مهم تر است؛ بهترین باشید .برگزاری مراسم و نوع و کیفیت مراسم ازدواج و پوشش عروس و داماد و تشریفات مجالس به فرهنگ و آداب جامعه بستگی دارد. امروزه لباس توری و سپید رنگ در بسیاری از کشورها مرسوم است. اگر در مرحله خرید لباس عروس هستید،حتمابا سر زدن بهمزون های مختلف متوجه شده‌اید که پارچه های مختلفی برای دوختن لباس عروس به کار می روند.

آرایشگاه عروس

در هر صورت در انتخاب این لباس دقت کنید زیرا در آینده با دیدن فیلم و عکس عروسیتان از انتخاب لباستان پشیمان نشوید. انواع جنس پارچه های مناسب لباس عروس عبارت است از : پارچه ابریشمی گل برجسته,جنس شیفون,جنس کرپ,جنس ساتن دوشس.نحوه آرایشتان در شب عروسی نیز به بهتر شدن شما و لباستان راطه مستقیم دارد پس در انتخاب سبک آن دقت زیادی داشته باشید.آرایش عروسی شما نقش بسیار مهمی را در تعریف دیگران از شما دارد.البته دیگر ملزومات مانند تاج تور، دسته گل و  لباس عروس نیز در این که بهتر به نظر بیایید و بدرخشید بی تاثیر نیستند.یک آرایشگاه عروس حرفه ای را انتخاب نمایید و از چند ماه قبل هر بار نزد وی رفته و از او بخواهید آرایشتان کند.

مواردی که برای انتخاب سبک آرایشتان باید در نظر داشته باشید عبارتند از : رنگ پوست,حالت گونه هایتان,چشم,ابروهاو... .آتلیه عروس نیز قسمت بسیار مهمی از مراسم شماست زیرا تمام لحضاتی که شما ماه ها برا آن زحمت کشیده اید را به تصویر میکشد.پس در انتخاب آن وسواس به خرج دهید.آتلیهٔ عروس یک فضای کاری جهت عکاسی عروس است که با فراهم آوردن نیازهای اولیهٔ عکاس،فرآیند عکسبرداری را ساده و متمرکز می‌کند.

آتلیه عروس

آتلیه ممکن است خصوصی و یا متعلق به شرکت خاصی باشد. در انتخاب آتلیه مواردی هست که باید در نظر داشت : از دوستان و آشناها بخواهید که آتلیه هایی که از آنها تجربه مثبتی دارند به شما معرفی کنند.از آرایشگاه ها بخواهید تا آتلیه های حرفه ای و خوب را که با هم همکاری دارند به شما معرفی کنند.

به آتلیه عروس بروید و نمونه های ژورنال و فیلمهای عروسی را ببینید.در مورد کیفیت فیلم و عکسها دقت کنید و ... .منتو ودینگ بخشی از مرکز ارائه محتوای تخصصی سایت منتو است که در زمینه عروس فعالیت میکند.منتو ودینگ مقالات تخصصی در موضوعات آرایش عروس , ژست عکس عروس و داماد,برگزاری عروسی , آتلیه عروس,شام عروسی , آرایشگاه عروس ,تشریفات عروسی,تالار عروسی,دسته گل عروس,مقدمات خواستگاری,باغ عروسی,مدیریت مراسم عروسی و .... ارائه می کند.

تاریخ انقضای لواز آرایشنکاتی در مورد تاریخ انقضای لوازم آرایشی


از نکات مهمی که هنگام خرید لوازم آرایش باید به آن دقت کنید ،تاریخ انقضای لوازم آرایش است .
در این مطلب تاریخ انقضای نمونه هایی از لوازم آرایش گزارش داده شده است :

1-ریمل و خط چشم مایع :


برخی از خانم ها روزانه از این لوازم استفاده میکنند ،افرادی نیز از این لوازم کمتر استفاده میکنند که در این صورت باید به یاد داششته باشید که طی دو یا سه ماه باید آنها را تعویض کنید چراکه برس های این لوازم زمان باکتری هایی را جذب میکند که میتواند برای سلامت مضر باشد بنابراین باید به تاریخ انقضای لوازم آرایش دقت داشت .  

2-کرم پودر :
افرادی هستند که کرم پودر خود را فصلی استفاده میکنند،که در کل تاریخ انقضای این محصولات به مدت 6تا 12 ماه است اگر در کرم پودر خود را باز کرده اید ،بهتر است آن را دور بیندازید اما به طور کلی  این محصولات را میتوان تا دوسال نگه داشت .

3-کانسیلر :
نسبت به بقیه لوازم آرایش کانسیلرها ماندگاری بالاتری دارند .در واقع اگر در کانسیلر خود حالت ماسیدگی مشاهده کردید باید آن را تعویض کنید .به توصیه کارشناسان میتوان کانسیلر را به مدت 12 ماه نگهداری کرد.

4-رژلب و برق لب :
رایج ترین محصولی که در ملایم ترین آرایش ها استفاده میشود رژ لب است که معمولا تاریخ انقضای این محصولات دو سال است .
به تشخیص کارشناسان بعد از یکسال باید برق لب را تعویض کرد.

5-لاک ناخن :
سخت ترین جدایی خانم ها از لاک ناخن هایشان است در این مورد کارشناسان عقیده دارند که مدت زمان مناسب برای نگهداری از لاک ناخن دو سال است . در این مدت اگر در یکنواختی لاک ناخن ایرادی پیدا شد باید آن را دور بیندازید .

6-لوازم آرایش پودری :
تمامی لوازم آرایش پودری به مدت دوسال قابل نگهداری هستند اما باید دقت کرد که برس های آن ها باید مرتب و تمیز نگهداری شوند .

7-برس های آرایشی:
با مراقبت و نگهداری مناسب از آن ها میتوانید سال ها آن ها را نگهدارید . اما اگر ناحیه های دور برس خشک شده اند و یا موهای ان در حال ریختن است باید آن را دور بیندازید .
بنا بر اصل تاریخ انقضای محصولات آرایشی مشخص است که هر محصول زمان انقضای متفاوتی دارد . بنابراین باید از آن زمن اطلاع داشته باشید و بعد از گذشت این مدت از لوازم آرایشی استفاده نکیند چراکه ممکن است به سلامت شما آسیب بزند .

Author: Super User
معرفی نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت