منتو دکور

لرنو وب

منتوشاپ

مرجع آتلیه عروس و آرایشگاه عروس و تشریفات مجالس

منتو ودینگ مرجع تخصصی : آرایشگاه عروس , آتلیه عروس , تشریفات مجالس (جدیدترین مطالب تخصصی در این زمینه را در این سایت بخوانید)

منتو ودینگ همراه و مرجعی حرفه ای در کنار شما در زمینه مقالات تخصصی در ارتباط با آتلیه عروس , آرایشگاه عروس , تشریفات مجالس و کلیه خدمات مورد نیاز جهت برگزاری مراسم عروسی.

تشریفات مجالس

این وبسایت با بانک مقالاتی کامل در مورد آتلیه عروس , آرایشگاه عروس ,تشریفات مجالس و ... همچنین ویدئوهایی آموزشی برای انتخاب بهتر شما در بهترین شب زندگیتان شما راهمراهی میکند.

در روز عروسی شما در کل روز در مرکز توجه همه قرار دارید و هر کدام از میهمان هایتان در مورد شما نظری می دهند پس شما باید از همه لحاظ مانند لباس عروس ، تور روی سر،دسته گل تان (که در معرض توجه همه می باشد) تا  آرایش تان که از همه مهم تر است؛ بهترین باشید .برگزاری مراسم و نوع و کیفیت مراسم ازدواج و پوشش عروس و داماد و تشریفات مجالس به فرهنگ و آداب جامعه بستگی دارد. امروزه لباس توری و سپید رنگ در بسیاری از کشورها مرسوم است. اگر در مرحله خرید لباس عروس هستید،حتمابا سر زدن بهمزون های مختلف متوجه شده‌اید که پارچه های مختلفی برای دوختن لباس عروس به کار می روند.

آرایشگاه عروس

در هر صورت در انتخاب این لباس دقت کنید زیرا در آینده با دیدن فیلم و عکس عروسیتان از انتخاب لباستان پشیمان نشوید. انواع جنس پارچه های مناسب لباس عروس عبارت است از : پارچه ابریشمی گل برجسته,جنس شیفون,جنس کرپ,جنس ساتن دوشس.نحوه آرایشتان در شب عروسی نیز به بهتر شدن شما و لباستان راطه مستقیم دارد پس در انتخاب سبک آن دقت زیادی داشته باشید.آرایش عروسی شما نقش بسیار مهمی را در تعریف دیگران از شما دارد.البته دیگر ملزومات مانند تاج تور، دسته گل و  لباس عروس نیز در این که بهتر به نظر بیایید و بدرخشید بی تاثیر نیستند.یک آرایشگاه عروس حرفه ای را انتخاب نمایید و از چند ماه قبل هر بار نزد وی رفته و از او بخواهید آرایشتان کند.

مواردی که برای انتخاب سبک آرایشتان باید در نظر داشته باشید عبارتند از : رنگ پوست,حالت گونه هایتان,چشم,ابروهاو... .آتلیه عروس نیز قسمت بسیار مهمی از مراسم شماست زیرا تمام لحضاتی که شما ماه ها برا آن زحمت کشیده اید را به تصویر میکشد.پس در انتخاب آن وسواس به خرج دهید.آتلیهٔ عروس یک فضای کاری جهت عکاسی عروس است که با فراهم آوردن نیازهای اولیهٔ عکاس،فرآیند عکسبرداری را ساده و متمرکز می‌کند.

آتلیه عروس

آتلیه ممکن است خصوصی و یا متعلق به شرکت خاصی باشد. در انتخاب آتلیه مواردی هست که باید در نظر داشت : از دوستان و آشناها بخواهید که آتلیه هایی که از آنها تجربه مثبتی دارند به شما معرفی کنند.از آرایشگاه ها بخواهید تا آتلیه های حرفه ای و خوب را که با هم همکاری دارند به شما معرفی کنند.

به آتلیه عروس بروید و نمونه های ژورنال و فیلمهای عروسی را ببینید.در مورد کیفیت فیلم و عکسها دقت کنید و ... .منتو ودینگ بخشی از مرکز ارائه محتوای تخصصی سایت منتو است که در زمینه عروس فعالیت میکند.منتو ودینگ مقالات تخصصی در موضوعات آرایش عروس , ژست عکس عروس و داماد,برگزاری عروسی , آتلیه عروس,شام عروسی , آرایشگاه عروس ,تشریفات عروسی,تالار عروسی,دسته گل عروس,مقدمات خواستگاری,باغ عروسی,مدیریت مراسم عروسی و .... ارائه می کند.

لباس عروس مناسب و برازندهاین مراسم عروسی شماست و حق دارید که در این مراسم بدرخشید به همین دلیل باید لباس عروس مناسب و برازنده را انتخاب کنید.

لباس عروس مناسب شما لباسي است که در آن احساس راحتي و اعتماد به نفس مي کنيد. درضمن بايد بدانيد که براي هر مقدار بودجه مي توان لباس عروس زيبايي را يافت که براي شما مناسب باشد. اولين توصيه اين است که به مغازه هايي برويد که لباس هايي مناسب با بودجه شما را دارند. درباره بودجه خود با مشاور مزون صحبت کنيد تا لباس هايي متناسب با بودجه تان را به شما نشان بدهد و در آخر بايد بگويم که از پوشيدن لباس هايي که گران تر از بودجه شما است بپرهيزيد. اين کار باعث مي شود که همه لباس هاي ديگر که براي شما مناسب است به نظرتان زشت و بي رنگ و رو بيايد.

در برخي از مدل‌هاي لباس عروس، يک قسمت تزئيني وجود دارد، نظير يک پاپيون و يا چيزي شبيه به يک روبان يا کمربند و... که جهت جلوه دادن به لباس عروس استفاده مي‌شود. در هنگام انتخاب لباس عروس، دقت کنيد که اين قسمت تزئيني، در کجاي لباس است. اگر شما ريزنقش هستيد اين قسمت تزئيني نبايد در قسمت‌هاي پايين تنه شما باشد چرا که شما را کوتاه‌تر ‌نشان مي‌دهد. براي خانم‌هاي ريزنقش هرچه اين قسمت بالاتر از کمر لباس عروس باشد کمک مي‌کند که شما قدبلند‌تر ‌به نظر برسيد.

در مقابل اگر شما چاق هستيد، بهتر است قسمت تزئيني لباس عروس در حوالي کمر آن باشد. اين موضوع مي‌تواند تاثير زيادي در انتخاب شما داشته باشد.        

شما بايد اطمينان داشته باشيد که لباس شما در بهترين حالت قرار دارد. بايد آن را در حالت عمودي به ديوار بياويزيد و يا از سقف آويزان کنيد و مواظب باشيد که لکه دار نشود. هم چنين مطمئن شويد که دسته گل، لباستان را کثيف نمي کند. يک نخ و سوزن کوچک در کيف دستي عروس همراهتان داشته باشيد يا به خواهر يا مادرتان بسپاريد تا در صورت آسيب ديدن لباس و يا افتادن دکمه اي از آن بتوانيد آن را ترميم کنيد.  هرگز در روز عروسي، از مواد برنزه کننده بدن به صورت دستي استفاده نکنيد و يا بر روي لباستان مستقيماًعطر نزنيد.

قسمت مهم ديگر در لباس عروس، يقه آن است. شکل يقه را بايد قبل از هرچيز با توجه به فرم هيکل‌تان انتخب کنيد. به عنوان مثال لباس عروس‌هاي يقه هفت براي عروس‌هاي کوتاه قد که کمي هم چاق هستند مناسب‌تر ‌است. عروس هايي که بازوهاي پُر دارند بهتر است از مدل‌هاي دکلته استفاده نکنند.

در نهايت فراموش نکنيد که اين عروسي شماست. بنابراين به خودتان حق ببشتري در اظهار نظر درباره مدل لباس عروس بدهيد. سعي کنيد لباسي را انتخاب کنيد که به روياهايتان نزديک‌تر ‌باشد. هرچه باشد شما فقط يک بار عروسي مي‌کنيد.

 

Author: mehman
معرفی نویسنده

دیدگاه‌ها  

مهتاب
0 مهتاب
سلام خیلی عالیه نکته های ذکر شده ولی انتخاب لباس عروس خیلی سخته مخصوصا اگه لاغرباشی میشه نکاتی درمورد انتخاب لباس عروس برای افراد لاغر بگین
منا
0 منا
سلام خیلی عالیه نکته های ذکر شده ولی انتخاب لباس عروس خیلی سخته مخصوصا اگه لاغرباشی میشه نکاتی درمورد انتخاب لباس عروس برای افراد لاغر بگین
madis
0 madis
سلام.منم عروسیمه خیلی برام مهمه این چیزا
نکته های جالبی گفته شده،البته تو اون شرایط باید استرسی نداشته باشیم.
تواین مطلب فقط اشاره به چاقی شده درصورتی لاغر بودنم مشکل هست بالاخره

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت