منتو دکور

لرنو وب

منتوشاپ

مرجع آتلیه عروس و آرایشگاه عروس و تشریفات مجالس

منتو ودینگ مرجع تخصصی : آرایشگاه عروس , آتلیه عروس , تشریفات مجالس (جدیدترین مطالب تخصصی در این زمینه را در این سایت بخوانید)

منتو ودینگ همراه و مرجعی حرفه ای در کنار شما در زمینه مقالات تخصصی در ارتباط با آتلیه عروس , آرایشگاه عروس , تشریفات مجالس و کلیه خدمات مورد نیاز جهت برگزاری مراسم عروسی.

تشریفات مجالس

این وبسایت با بانک مقالاتی کامل در مورد آتلیه عروس , آرایشگاه عروس ,تشریفات مجالس و ... همچنین ویدئوهایی آموزشی برای انتخاب بهتر شما در بهترین شب زندگیتان شما راهمراهی میکند.

در روز عروسی شما در کل روز در مرکز توجه همه قرار دارید و هر کدام از میهمان هایتان در مورد شما نظری می دهند پس شما باید از همه لحاظ مانند لباس عروس ، تور روی سر،دسته گل تان (که در معرض توجه همه می باشد) تا  آرایش تان که از همه مهم تر است؛ بهترین باشید .برگزاری مراسم و نوع و کیفیت مراسم ازدواج و پوشش عروس و داماد و تشریفات مجالس به فرهنگ و آداب جامعه بستگی دارد. امروزه لباس توری و سپید رنگ در بسیاری از کشورها مرسوم است. اگر در مرحله خرید لباس عروس هستید،حتمابا سر زدن بهمزون های مختلف متوجه شده‌اید که پارچه های مختلفی برای دوختن لباس عروس به کار می روند.

آرایشگاه عروس

در هر صورت در انتخاب این لباس دقت کنید زیرا در آینده با دیدن فیلم و عکس عروسیتان از انتخاب لباستان پشیمان نشوید. انواع جنس پارچه های مناسب لباس عروس عبارت است از : پارچه ابریشمی گل برجسته,جنس شیفون,جنس کرپ,جنس ساتن دوشس.نحوه آرایشتان در شب عروسی نیز به بهتر شدن شما و لباستان راطه مستقیم دارد پس در انتخاب سبک آن دقت زیادی داشته باشید.آرایش عروسی شما نقش بسیار مهمی را در تعریف دیگران از شما دارد.البته دیگر ملزومات مانند تاج تور، دسته گل و  لباس عروس نیز در این که بهتر به نظر بیایید و بدرخشید بی تاثیر نیستند.یک آرایشگاه عروس حرفه ای را انتخاب نمایید و از چند ماه قبل هر بار نزد وی رفته و از او بخواهید آرایشتان کند.

مواردی که برای انتخاب سبک آرایشتان باید در نظر داشته باشید عبارتند از : رنگ پوست,حالت گونه هایتان,چشم,ابروهاو... .آتلیه عروس نیز قسمت بسیار مهمی از مراسم شماست زیرا تمام لحضاتی که شما ماه ها برا آن زحمت کشیده اید را به تصویر میکشد.پس در انتخاب آن وسواس به خرج دهید.آتلیهٔ عروس یک فضای کاری جهت عکاسی عروس است که با فراهم آوردن نیازهای اولیهٔ عکاس،فرآیند عکسبرداری را ساده و متمرکز می‌کند.

آتلیه عروس

آتلیه ممکن است خصوصی و یا متعلق به شرکت خاصی باشد. در انتخاب آتلیه مواردی هست که باید در نظر داشت : از دوستان و آشناها بخواهید که آتلیه هایی که از آنها تجربه مثبتی دارند به شما معرفی کنند.از آرایشگاه ها بخواهید تا آتلیه های حرفه ای و خوب را که با هم همکاری دارند به شما معرفی کنند.

به آتلیه عروس بروید و نمونه های ژورنال و فیلمهای عروسی را ببینید.در مورد کیفیت فیلم و عکسها دقت کنید و ... .منتو ودینگ بخشی از مرکز ارائه محتوای تخصصی سایت منتو است که در زمینه عروس فعالیت میکند.منتو ودینگ مقالات تخصصی در موضوعات آرایش عروس , ژست عکس عروس و داماد,برگزاری عروسی , آتلیه عروس,شام عروسی , آرایشگاه عروس ,تشریفات عروسی,تالار عروسی,دسته گل عروس,مقدمات خواستگاری,باغ عروسی,مدیریت مراسم عروسی و .... ارائه می کند.

کراوات داماد یک انتخاب مهم و تأثیر گذار در لباس دامادی


انتخاب کراوات دامادی بسته به نوع سلیقه می تواند متفاوت باشد
تنها نکته ای که باید در نظر داشت هماهنگی آن با کت و شلوار و پیراهن است .
نکاتی که باید در انتخاب کراوات دقت کرد در زیر برای شما نوشته شده اند :
- طول و عرض کراوات به اندام شما بستگی دارد .به طور کلی انتهای کراوات باید روی کمر بند شما قرار بگیرد .
- وقتی کراوات را لمس میکنید باید نرم باشد .

 


- به کوک نامرئی کراوات دقت کنید و آن را بکشید اگر با کشیدن این کوک کراوات جمع شد و چین خورد انتخاب مناسبی ست .
- فرم و حجم کراوات به تودوزی و آستر داخلی آن بستگی دارد ،بهتر است مواد به کار برده شده برای تهیه آن از درصد پشم بالایی برخوردار باشد .
- زمان خرید کراوات انتخاب شده را دور دستتان قلاب کنید اگر با این کار کراوات دور دستتان پیچ بخورد از خرید آن خود داری کنید چرا که این کراوات روی سینه اتان فرم زیبایی نخواهد داشت .
- بهترین جنسی که برای کراوات کاربرد دارد ابریشم است زیرا ابریشم خوش فرم است و به اندازه کراوات های نخی چروک نمی شود .
-طرح های مختلفی از کراوات را در بازار مشاهده میکنیم اما باید به این نکته هم توجه کنیم طرحی که انتخاب میکنید تکمیل کننده طرح پیراهن شما باشد .
درواقع اگر کراوات هایی با طرح ظریف انتخاب میکنید پیراهن شما باید خطوط برجسته تری داشته باشد و اگر کراوات هایی با طرح برجسته انتخاب کرده اید پیراهن شما باید طرح های ظریف داشته باشد.
- رنگ انتخابی برای کراوات را برحسب تیره یا روشن بودن پیراهن انتخاب کنید .


این نکته را هم به یاد داشته باشید که رنگ پس زمینه کراوات باید باکت و شلوار و پیراهن شما هماهنگ باشد .
پیراهن های سفید معمولا با کراوات هایی بارنگ تیره هماهنگ میشوند و بهتر به چشم می آیند .
-نکته قابل ذکر دیگر اینکه توجه داشته باشید اگر کت و شلوار خود را طرح دار انتخاب کرده اید پیراهن یا کراوات خود را ساده تر و ملایم تر انتخاب کنید و برعکس .
با رعایت این نکته شما نه خیلی پیچیده و نه خیلی ساده به نظر می رسید حد تعادل را رعایت کنید تا همیشه شیک پوش و خاص باشید .
در کار و تجارت همیشه کراوات های ساده تر را انتخاب کنید و کراوات های شلوغ و پر زرق و برق را برای مراسم های غیر رسمی بگذارید .

امیدوارم از مطالب استفاده کنید . هرچند که شما خودتان در هماهنگی لباس هایتان صاحب سبک هستید.

Author: mehman
معرفی نویسنده

دیدگاه‌ها  

عسل
0 عسل
سلااااام خیلی مطلب مفیدی بود همسرم خیلی برای انتخاب کراوات وسواس داره میگه باید همه چیز عااالی باشه کلی مقالتون به درد بخور بود به نکته های مهمی اشاره کرده بود ممنونم

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت