منتو دکور

لرنو وب

منتوشاپ

مرجع آتلیه عروس و آرایشگاه عروس و تشریفات مجالس

منتو ودینگ مرجع تخصصی : آرایشگاه عروس , آتلیه عروس , تشریفات مجالس (جدیدترین مطالب تخصصی در این زمینه را در این سایت بخوانید)

منتو ودینگ همراه و مرجعی حرفه ای در کنار شما در زمینه مقالات تخصصی در ارتباط با آتلیه عروس , آرایشگاه عروس , تشریفات مجالس و کلیه خدمات مورد نیاز جهت برگزاری مراسم عروسی.

تشریفات مجالس

این وبسایت با بانک مقالاتی کامل در مورد آتلیه عروس , آرایشگاه عروس ,تشریفات مجالس و ... همچنین ویدئوهایی آموزشی برای انتخاب بهتر شما در بهترین شب زندگیتان شما راهمراهی میکند.

در روز عروسی شما در کل روز در مرکز توجه همه قرار دارید و هر کدام از میهمان هایتان در مورد شما نظری می دهند پس شما باید از همه لحاظ مانند لباس عروس ، تور روی سر،دسته گل تان (که در معرض توجه همه می باشد) تا  آرایش تان که از همه مهم تر است؛ بهترین باشید .برگزاری مراسم و نوع و کیفیت مراسم ازدواج و پوشش عروس و داماد و تشریفات مجالس به فرهنگ و آداب جامعه بستگی دارد. امروزه لباس توری و سپید رنگ در بسیاری از کشورها مرسوم است. اگر در مرحله خرید لباس عروس هستید،حتمابا سر زدن بهمزون های مختلف متوجه شده‌اید که پارچه های مختلفی برای دوختن لباس عروس به کار می روند.

آرایشگاه عروس

در هر صورت در انتخاب این لباس دقت کنید زیرا در آینده با دیدن فیلم و عکس عروسیتان از انتخاب لباستان پشیمان نشوید. انواع جنس پارچه های مناسب لباس عروس عبارت است از : پارچه ابریشمی گل برجسته,جنس شیفون,جنس کرپ,جنس ساتن دوشس.نحوه آرایشتان در شب عروسی نیز به بهتر شدن شما و لباستان راطه مستقیم دارد پس در انتخاب سبک آن دقت زیادی داشته باشید.آرایش عروسی شما نقش بسیار مهمی را در تعریف دیگران از شما دارد.البته دیگر ملزومات مانند تاج تور، دسته گل و  لباس عروس نیز در این که بهتر به نظر بیایید و بدرخشید بی تاثیر نیستند.یک آرایشگاه عروس حرفه ای را انتخاب نمایید و از چند ماه قبل هر بار نزد وی رفته و از او بخواهید آرایشتان کند.

مواردی که برای انتخاب سبک آرایشتان باید در نظر داشته باشید عبارتند از : رنگ پوست,حالت گونه هایتان,چشم,ابروهاو... .آتلیه عروس نیز قسمت بسیار مهمی از مراسم شماست زیرا تمام لحضاتی که شما ماه ها برا آن زحمت کشیده اید را به تصویر میکشد.پس در انتخاب آن وسواس به خرج دهید.آتلیهٔ عروس یک فضای کاری جهت عکاسی عروس است که با فراهم آوردن نیازهای اولیهٔ عکاس،فرآیند عکسبرداری را ساده و متمرکز می‌کند.

آتلیه عروس

آتلیه ممکن است خصوصی و یا متعلق به شرکت خاصی باشد. در انتخاب آتلیه مواردی هست که باید در نظر داشت : از دوستان و آشناها بخواهید که آتلیه هایی که از آنها تجربه مثبتی دارند به شما معرفی کنند.از آرایشگاه ها بخواهید تا آتلیه های حرفه ای و خوب را که با هم همکاری دارند به شما معرفی کنند.

به آتلیه عروس بروید و نمونه های ژورنال و فیلمهای عروسی را ببینید.در مورد کیفیت فیلم و عکسها دقت کنید و ... .منتو ودینگ بخشی از مرکز ارائه محتوای تخصصی سایت منتو است که در زمینه عروس فعالیت میکند.منتو ودینگ مقالات تخصصی در موضوعات آرایش عروس , ژست عکس عروس و داماد,برگزاری عروسی , آتلیه عروس,شام عروسی , آرایشگاه عروس ,تشریفات عروسی,تالار عروسی,دسته گل عروس,مقدمات خواستگاری,باغ عروسی,مدیریت مراسم عروسی و .... ارائه می کند.

گرانترین لباس عروس دنیا,لباس عروسمراسم ازدواج دختر يک سرمايه دار نفتي روسيه به عنوان گرانترين مراسم عروسي انتخاب شده است.به گزارش ناز وب، دختر يک سرمايه‌داري نفتي روسيه به تازگي مراسم عروسي‌اش را برگزار کرده که با توجه به لباس عروس 500 هزار پوندي و کيک 9 طبقه، از آن به عنوان گران‌ترين مراسم عروسي تاريخ نامبرده مي‌شود.عروس پيش از مراسم عروسي به همراه دوستانش در يک مجتمع تفريحي در ماربيا اسپانيا به سر مي‌برد و در آنجا در حال برگزاري آخرين مهماني مجردي پيش از ازدواج بود. آن‌ها سپس با يک جت خصوصي به روسيه برگشتند تا مراسم عروسي را برگزار کنند.

 


لباس عروسي مدينه شوکيرووا (Madina Shokirova)، دختر ايلخوم شوکيروف، با انواع جواهرات تزيين و توسط طراحان بريتانيايي طراحي شده که ارزش آن بالغ بر 520 هزار پوند است.اين عروسِ دختر يکي از سرمايه‌داران بزرگ نفتي روسيه است و يکي از پرخرج‌ترين مراسم عروسي تاريخ را برگزار کرده است. تعداد مهمانان اين مراسم نيز حدود 900 نفر – شامل اعضاي خانواده، دوستان و برخي از مقامات روسيه – بود. از داماد اطلاعات زيادي موجود نيست و فقط گفته شده که نامش «سادور» است.

اين عروسي مجلل در هتل لوکس «راديسون رويال» مسکو برگزار شد. گفتني است در اين هتل، يک سوئيت رئيس جمهوريِ کاملا مجلل و مدرن وجود دارد که قيمت آن 4500 پوند براي هر شب است.بر اساس گزارش‌ها، همسر مدينه از بستگان رئيس‌جمهور ازبکستان است. همچنين طول کيک حدود سه متر بود که توسط «رنات آگزاموف» درست شده بود. سالن مراسم نيز توسط انواع گل تزئين شده بود.علاوه بر اين موارد گفته شده که پدر عروس نزديک به 386 هزار پوند فقط براي سرگرم کردن مهمان‌ها هزينه کرده است. بر اساس شنيده‌ها، ايلخوم شوکيروف صاحب لوکس‌ترين هتل تاشکند، پايتخت ازبکستان، و همچنين چند هتل در روسيه است.در ادامه تصاویری از این عروسی مجلل را برای شما آماده کرده ایم.

 

گرانترین لباس عروس دنیا,لباس عروس

 

گرانترین لباس عروس دنیا,لباس عروس

 

گرانترین لباس عروس دنیا,لباس عروس

 

گرانترین لباس عروس دنیا,لباس عروس

 

گرانترین لباس عروس دنیا,لباس عروس

منبع : نازوب

Author: Super User
معرفی نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت