منتو دکور

لرنو وب

منتوشاپ

مرجع آتلیه عروس و آرایشگاه عروس و تشریفات مجالس

منتو ودینگ مرجع تخصصی : آرایشگاه عروس , آتلیه عروس , تشریفات مجالس (جدیدترین مطالب تخصصی در این زمینه را در این سایت بخوانید)

منتو ودینگ همراه و مرجعی حرفه ای در کنار شما در زمینه مقالات تخصصی در ارتباط با آتلیه عروس , آرایشگاه عروس , تشریفات مجالس و کلیه خدمات مورد نیاز جهت برگزاری مراسم عروسی.

تشریفات مجالس

این وبسایت با بانک مقالاتی کامل در مورد آتلیه عروس , آرایشگاه عروس ,تشریفات مجالس و ... همچنین ویدئوهایی آموزشی برای انتخاب بهتر شما در بهترین شب زندگیتان شما راهمراهی میکند.

در روز عروسی شما در کل روز در مرکز توجه همه قرار دارید و هر کدام از میهمان هایتان در مورد شما نظری می دهند پس شما باید از همه لحاظ مانند لباس عروس ، تور روی سر،دسته گل تان (که در معرض توجه همه می باشد) تا  آرایش تان که از همه مهم تر است؛ بهترین باشید .برگزاری مراسم و نوع و کیفیت مراسم ازدواج و پوشش عروس و داماد و تشریفات مجالس به فرهنگ و آداب جامعه بستگی دارد. امروزه لباس توری و سپید رنگ در بسیاری از کشورها مرسوم است. اگر در مرحله خرید لباس عروس هستید،حتمابا سر زدن بهمزون های مختلف متوجه شده‌اید که پارچه های مختلفی برای دوختن لباس عروس به کار می روند.

آرایشگاه عروس

در هر صورت در انتخاب این لباس دقت کنید زیرا در آینده با دیدن فیلم و عکس عروسیتان از انتخاب لباستان پشیمان نشوید. انواع جنس پارچه های مناسب لباس عروس عبارت است از : پارچه ابریشمی گل برجسته,جنس شیفون,جنس کرپ,جنس ساتن دوشس.نحوه آرایشتان در شب عروسی نیز به بهتر شدن شما و لباستان راطه مستقیم دارد پس در انتخاب سبک آن دقت زیادی داشته باشید.آرایش عروسی شما نقش بسیار مهمی را در تعریف دیگران از شما دارد.البته دیگر ملزومات مانند تاج تور، دسته گل و  لباس عروس نیز در این که بهتر به نظر بیایید و بدرخشید بی تاثیر نیستند.یک آرایشگاه عروس حرفه ای را انتخاب نمایید و از چند ماه قبل هر بار نزد وی رفته و از او بخواهید آرایشتان کند.

مواردی که برای انتخاب سبک آرایشتان باید در نظر داشته باشید عبارتند از : رنگ پوست,حالت گونه هایتان,چشم,ابروهاو... .آتلیه عروس نیز قسمت بسیار مهمی از مراسم شماست زیرا تمام لحضاتی که شما ماه ها برا آن زحمت کشیده اید را به تصویر میکشد.پس در انتخاب آن وسواس به خرج دهید.آتلیهٔ عروس یک فضای کاری جهت عکاسی عروس است که با فراهم آوردن نیازهای اولیهٔ عکاس،فرآیند عکسبرداری را ساده و متمرکز می‌کند.

آتلیه عروس

آتلیه ممکن است خصوصی و یا متعلق به شرکت خاصی باشد. در انتخاب آتلیه مواردی هست که باید در نظر داشت : از دوستان و آشناها بخواهید که آتلیه هایی که از آنها تجربه مثبتی دارند به شما معرفی کنند.از آرایشگاه ها بخواهید تا آتلیه های حرفه ای و خوب را که با هم همکاری دارند به شما معرفی کنند.

به آتلیه عروس بروید و نمونه های ژورنال و فیلمهای عروسی را ببینید.در مورد کیفیت فیلم و عکسها دقت کنید و ... .منتو ودینگ بخشی از مرکز ارائه محتوای تخصصی سایت منتو است که در زمینه عروس فعالیت میکند.منتو ودینگ مقالات تخصصی در موضوعات آرایش عروس , ژست عکس عروس و داماد,برگزاری عروسی , آتلیه عروس,شام عروسی , آرایشگاه عروس ,تشریفات عروسی,تالار عروسی,دسته گل عروس,مقدمات خواستگاری,باغ عروسی,مدیریت مراسم عروسی و .... ارائه می کند.

عروس و داماد عجیب,عروس و دامادعروس و دامادي که يادشان رفت به مراسم بروند و همه ميهمانان را تعجب زده کردند. مگر مي شود آدم روز ازدواجش فراموش کند در مراسم حاضر شود؟  يک عروس و داماد جوان فراموش کردند به مراسم ازدواجشان بروند ، در حالي که معاون شهرداري و مهمانان و ساقدوش ها همه در انتظار بودند و اما دليل فراموشي!


کارولين فل معاون شهردار شهر آنژه فرانسه که بايد عقدنامه را مي خواند و آن را ثبت مي کرد، گفت: سالن آماده شده بود و مهمانان و ساقدوش ها هم انتظار مي کشيدند اما خبري از عروس و داماد نبود.وي افزود: مراسم ازدواج براي ساعت 10 صبح برنامه ريزي شده بود ، ما تلاش کرديم با آنها تماس بگيريم اما موفق به اين کار نشديم. اين در حالي بود که بايد تا بعد از ظهر 4 مراسم ازدواج ديگر نيز در سالن شهرداري برگزار مي شد.

 

عروس داماد عجیب,عروس داماد


ما به ناچار 4 مراسم ازدواج ديگر را به خوبي و خوشي برگزار کرديم ، باز هم هيچ خبري از عروس و داماد اولي نبود.کارولين فل گفت: پيش از اين چند مورد نادر داشتيم که عروس و داماد که از چند روز قبل شهرداري را از برگزاري مراسم ازدواج مطلع کرده و سالن را اجاره مي کنند به دلايلي از ازدواج کردن پشيمان شده اما موضوع را به ما اطلاع مي دادند.وي با لحن تلخي افزود: برخي اهميت مراسم ازدواج را درک نمي کنند به عنوان مثال سالن ويژه مراسم عروسي شهرداري را مانند سالني تصور مي کنند که براي برگزاري يک مهماني اجاره کرده اند.

 

عروس داماد عجیب,عروس داماد


فل گفت: فقط فکرش را بکنيد که همه ما به اضافه مهمانان و ساقدوش ها منتظر عروس وداماد هستيم در حالي که آنها دارند بازي رايانه اي «کندي کراش» کرده و به اندازه محو بازي هستند که مراسم ازدواجشان را فراموش مي کنند. فاميل و دوستان هم هرچه برايشان تلفن مي زنند اصلا جواب نمي دهند! وي افزود: ‌مهمانان و فاميل عروس و داماد خسته شده و سالن را ترک کردند و ما ساعاتي بعد از دليل غيبت اين زوج جوان آگاه شديم.وي تصريح کرد: فکر کنيد براي زوجي که بازي «کندي کراش» مهمتر از مراسم ازدواجشان است اين پيمان مقدس چه سرنوشتي خواهد داشت؟

منبع : پارس ناز

Author: Super User
معرفی نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت