منتو دکور

مزایای ثبت آگهی در اینجا

tik منتو سایتی است محتوا محور و دارای مقالات بسیار مفیدی در زمینه های عروس مانند آتلیه و آرایشگاه و تالارباغ و تشریفات عروس می باشد و مثل سایت های تبلیغاتی دیگر صرفا پر از آگهی نیست.بنابراین کاربران و طرفداران زیادی دارد و کاربران زیادی برای خواندن مطالب دیدن تصاویر - ویدئوها و ...به سایت ما مراجعه می کنند.

با ما پیشرفت کنید

tik منتو در شبکه های اجتماعی مختلف دارای حساب فعال و پر بازدید است و مطالب و تبلیغات آن هم در اکثر شبکه های اجتماعی به نمایش در می آید.

tik منتو در مهمترین کلمات مربوط به عروس مانند آتلیه عروس , آرایشگاه عروس , تالار عروس , تشریفات مجالس , برگزاری مراسیم عروسی و ... دارای بهترین رتبه ها در گوگل است و عموما در صفحه اول گوگل قراردارد .

tik همچنین در بخش شهرها با جستجوی نام شهر به همراه یکی از خدمات عروسی در اکثر کلمات رتبه 1 است.برای مثال اگر جستجو کنید آتلیه عروس در همدان یا آرایشگاه عروس در ایلام یا تشریفات مجالس در سمنان یا تالار عروس در اردبیل و ... اولین سایتی که در گوگل باز می شود سایت منتو ودینگ است.

بنابراین هرکسی دنبال خدمات عروسی در شهر شما باشد با اولین سایتی که روبرو می شود سایت منتو است.و اگر شما تبلیغ خودتان را در این صفحه ثبت کرده باشید تمام افرادی که در اینترنت دنبال خدمات عروسی و تشریفات هستند را به خود جذب کرده اید.

تبلیغاتی که ما تا حالا برای مراکز مختلف ثبت کردیم برای آنها بازدهی بسیار بالایی داشته اند.

 

ویژگی ها و امکاناتی که منتو برای این آگهی در اختیار شما قرار می دهد.


تیک امکان درج تصویر برای لینک
تیک امکان درج لینک و آدرس سایت شما
تیک امکان درج آدرس با نقشه
تیک امکان درج اکانت های شما در شبکه های اجتماعی
تیک امکان درج اطلاعات تماس
تیک امکان درج نظر برای تبلیغ شما توسط دیگران
تیک درج نمونه کارها و پروژه های شما
تیک درج مفصل توضیحات کاری شما - رزومه کاری و خدماتی که ارائه می دهید.

  ثبت رایگان آگهی

Author: Super User
معرفی نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت