منتو دکور

لرنو وب

گرانترین لباس عروس دنیا,لباس عروسمراسم ازدواج دختر يک سرمايه دار نفتي روسيه به عنوان گرانترين مراسم عروسي انتخاب شده است.به گزارش ناز وب، دختر يک سرمايه‌داري نفتي روسيه به تازگي مراسم عروسي‌اش را برگزار کرده که با توجه به لباس عروس 500 هزار پوندي و کيک 9 طبقه، از آن به عنوان گران‌ترين مراسم عروسي تاريخ نامبرده مي‌شود.عروس پيش از مراسم عروسي به همراه دوستانش در يک مجتمع تفريحي در ماربيا اسپانيا به سر مي‌برد و در آنجا در حال برگزاري آخرين مهماني مجردي پيش از ازدواج بود. آن‌ها سپس با يک جت خصوصي به روسيه برگشتند تا مراسم عروسي را برگزار کنند.

 


لباس عروسي مدينه شوکيرووا (Madina Shokirova)، دختر ايلخوم شوکيروف، با انواع جواهرات تزيين و توسط طراحان بريتانيايي طراحي شده که ارزش آن بالغ بر 520 هزار پوند است.اين عروسِ دختر يکي از سرمايه‌داران بزرگ نفتي روسيه است و يکي از پرخرج‌ترين مراسم عروسي تاريخ را برگزار کرده است. تعداد مهمانان اين مراسم نيز حدود 900 نفر – شامل اعضاي خانواده، دوستان و برخي از مقامات روسيه – بود. از داماد اطلاعات زيادي موجود نيست و فقط گفته شده که نامش «سادور» است.

اين عروسي مجلل در هتل لوکس «راديسون رويال» مسکو برگزار شد. گفتني است در اين هتل، يک سوئيت رئيس جمهوريِ کاملا مجلل و مدرن وجود دارد که قيمت آن 4500 پوند براي هر شب است.بر اساس گزارش‌ها، همسر مدينه از بستگان رئيس‌جمهور ازبکستان است. همچنين طول کيک حدود سه متر بود که توسط «رنات آگزاموف» درست شده بود. سالن مراسم نيز توسط انواع گل تزئين شده بود.علاوه بر اين موارد گفته شده که پدر عروس نزديک به 386 هزار پوند فقط براي سرگرم کردن مهمان‌ها هزينه کرده است. بر اساس شنيده‌ها، ايلخوم شوکيروف صاحب لوکس‌ترين هتل تاشکند، پايتخت ازبکستان، و همچنين چند هتل در روسيه است.در ادامه تصاویری از این عروسی مجلل را برای شما آماده کرده ایم.

 

گرانترین لباس عروس دنیا,لباس عروس

 

گرانترین لباس عروس دنیا,لباس عروس

 

گرانترین لباس عروس دنیا,لباس عروس

 

گرانترین لباس عروس دنیا,لباس عروس

 

گرانترین لباس عروس دنیا,لباس عروس

منبع : نازوب

Author: Super User
معرفی نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت