منتو دکور

لرنو وب

عروس و داماد عجیب,عروس و دامادعروس و دامادي که يادشان رفت به مراسم بروند و همه ميهمانان را تعجب زده کردند. مگر مي شود آدم روز ازدواجش فراموش کند در مراسم حاضر شود؟  يک عروس و داماد جوان فراموش کردند به مراسم ازدواجشان بروند ، در حالي که معاون شهرداري و مهمانان و ساقدوش ها همه در انتظار بودند و اما دليل فراموشي!


کارولين فل معاون شهردار شهر آنژه فرانسه که بايد عقدنامه را مي خواند و آن را ثبت مي کرد، گفت: سالن آماده شده بود و مهمانان و ساقدوش ها هم انتظار مي کشيدند اما خبري از عروس و داماد نبود.وي افزود: مراسم ازدواج براي ساعت 10 صبح برنامه ريزي شده بود ، ما تلاش کرديم با آنها تماس بگيريم اما موفق به اين کار نشديم. اين در حالي بود که بايد تا بعد از ظهر 4 مراسم ازدواج ديگر نيز در سالن شهرداري برگزار مي شد.

 

عروس داماد عجیب,عروس داماد


ما به ناچار 4 مراسم ازدواج ديگر را به خوبي و خوشي برگزار کرديم ، باز هم هيچ خبري از عروس و داماد اولي نبود.کارولين فل گفت: پيش از اين چند مورد نادر داشتيم که عروس و داماد که از چند روز قبل شهرداري را از برگزاري مراسم ازدواج مطلع کرده و سالن را اجاره مي کنند به دلايلي از ازدواج کردن پشيمان شده اما موضوع را به ما اطلاع مي دادند.وي با لحن تلخي افزود: برخي اهميت مراسم ازدواج را درک نمي کنند به عنوان مثال سالن ويژه مراسم عروسي شهرداري را مانند سالني تصور مي کنند که براي برگزاري يک مهماني اجاره کرده اند.

 

عروس داماد عجیب,عروس داماد


فل گفت: فقط فکرش را بکنيد که همه ما به اضافه مهمانان و ساقدوش ها منتظر عروس وداماد هستيم در حالي که آنها دارند بازي رايانه اي «کندي کراش» کرده و به اندازه محو بازي هستند که مراسم ازدواجشان را فراموش مي کنند. فاميل و دوستان هم هرچه برايشان تلفن مي زنند اصلا جواب نمي دهند! وي افزود: ‌مهمانان و فاميل عروس و داماد خسته شده و سالن را ترک کردند و ما ساعاتي بعد از دليل غيبت اين زوج جوان آگاه شديم.وي تصريح کرد: فکر کنيد براي زوجي که بازي «کندي کراش» مهمتر از مراسم ازدواجشان است اين پيمان مقدس چه سرنوشتي خواهد داشت؟

منبع : پارس ناز

Author: Super User
معرفی نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت