منتو دکور

لرنو وب

منتوشاپ

مرجع آتلیه عروس و آرایشگاه عروس و تشریفات مجالس

منتو ودینگ مرجع تخصصی : آرایشگاه عروس , آتلیه عروس , تشریفات مجالس (جدیدترین مطالب تخصصی در این زمینه را در این سایت بخوانید)

منتو ودینگ همراه و مرجعی حرفه ای در کنار شما در زمینه مقالات تخصصی در ارتباط با آتلیه عروس , آرایشگاه عروس , تشریفات مجالس و کلیه خدمات مورد نیاز جهت برگزاری مراسم عروسی.

تشریفات مجالس

این وبسایت با بانک مقالاتی کامل در مورد آتلیه عروس , آرایشگاه عروس ,تشریفات مجالس و ... همچنین ویدئوهایی آموزشی برای انتخاب بهتر شما در بهترین شب زندگیتان شما راهمراهی میکند.

در روز عروسی شما در کل روز در مرکز توجه همه قرار دارید و هر کدام از میهمان هایتان در مورد شما نظری می دهند پس شما باید از همه لحاظ مانند لباس عروس ، تور روی سر،دسته گل تان (که در معرض توجه همه می باشد) تا  آرایش تان که از همه مهم تر است؛ بهترین باشید .برگزاری مراسم و نوع و کیفیت مراسم ازدواج و پوشش عروس و داماد و تشریفات مجالس به فرهنگ و آداب جامعه بستگی دارد. امروزه لباس توری و سپید رنگ در بسیاری از کشورها مرسوم است. اگر در مرحله خرید لباس عروس هستید،حتمابا سر زدن بهمزون های مختلف متوجه شده‌اید که پارچه های مختلفی برای دوختن لباس عروس به کار می روند.

آرایشگاه عروس

در هر صورت در انتخاب این لباس دقت کنید زیرا در آینده با دیدن فیلم و عکس عروسیتان از انتخاب لباستان پشیمان نشوید. انواع جنس پارچه های مناسب لباس عروس عبارت است از : پارچه ابریشمی گل برجسته,جنس شیفون,جنس کرپ,جنس ساتن دوشس.نحوه آرایشتان در شب عروسی نیز به بهتر شدن شما و لباستان راطه مستقیم دارد پس در انتخاب سبک آن دقت زیادی داشته باشید.آرایش عروسی شما نقش بسیار مهمی را در تعریف دیگران از شما دارد.البته دیگر ملزومات مانند تاج تور، دسته گل و  لباس عروس نیز در این که بهتر به نظر بیایید و بدرخشید بی تاثیر نیستند.یک آرایشگاه عروس حرفه ای را انتخاب نمایید و از چند ماه قبل هر بار نزد وی رفته و از او بخواهید آرایشتان کند.

مواردی که برای انتخاب سبک آرایشتان باید در نظر داشته باشید عبارتند از : رنگ پوست,حالت گونه هایتان,چشم,ابروهاو... .آتلیه عروس نیز قسمت بسیار مهمی از مراسم شماست زیرا تمام لحضاتی که شما ماه ها برا آن زحمت کشیده اید را به تصویر میکشد.پس در انتخاب آن وسواس به خرج دهید.آتلیهٔ عروس یک فضای کاری جهت عکاسی عروس است که با فراهم آوردن نیازهای اولیهٔ عکاس،فرآیند عکسبرداری را ساده و متمرکز می‌کند.

آتلیه عروس

آتلیه ممکن است خصوصی و یا متعلق به شرکت خاصی باشد. در انتخاب آتلیه مواردی هست که باید در نظر داشت : از دوستان و آشناها بخواهید که آتلیه هایی که از آنها تجربه مثبتی دارند به شما معرفی کنند.از آرایشگاه ها بخواهید تا آتلیه های حرفه ای و خوب را که با هم همکاری دارند به شما معرفی کنند.

به آتلیه عروس بروید و نمونه های ژورنال و فیلمهای عروسی را ببینید.در مورد کیفیت فیلم و عکسها دقت کنید و ... .منتو ودینگ بخشی از مرکز ارائه محتوای تخصصی سایت منتو است که در زمینه عروس فعالیت میکند.منتو ودینگ مقالات تخصصی در موضوعات آرایش عروس , ژست عکس عروس و داماد,برگزاری عروسی , آتلیه عروس,شام عروسی , آرایشگاه عروس ,تشریفات عروسی,تالار عروسی,دسته گل عروس,مقدمات خواستگاری,باغ عروسی,مدیریت مراسم عروسی و .... ارائه می کند.

دسته گل عروسی خاص و زیبابرای داشتن دسته گل عروسی خاص و زیبا باید یک سری نکات مهم را رعایت کرد. اگر مي‌خواهيد دسته گل عروسي‌تان خاص باشد و از بيشتر دسته گل‌هايي که در همه عروسي‌ها مي‌بينيد خوش‌تان نمي‌آيد، مي‌توانيد اين نکات را به گل‌فرو‌ش‌ مورد نظرتان بگوييد تا يک دسته گل خاص براي شما حاضر کند.
در انتخاب نوع گل دقت کنيد، قرار است اين همه پول گل بدهيد و حيف است که آنها را بعد از 1 هفته دور بريزيد. براي استفاده بهينه از گل‌هاي جشن عروسي مي‌توانيد انواعي را سفارش دهيد که بعدا بتوانيد خشک‌شان کنيد به عبارتي گل‌هايي را انتخاب کنيد که بعد از خشک شدن ظاهري قشنگ داشته باشند. چنين گل‌هايي ظريف‌اند و گلبرگ و ساقه ضخيمي ندارند. اين گل‌ها بعد از خشک شدن در زندگي مشترک‌تان کلي مورد استفاده دارند مثلا مي‌توانيد آنها را روي کارت‌هاي تبريک بچسبانيد، در مهماني‌ها براي تزيين ميز از آنها استفاده کنيد يا وقتي مي‌خواهيد به کسي هديه بدهيد از اين گل‌هاي خشک در آن بريزيد.

براي اين منظور گل‌هاي رز، زنبق، ارکيده، سوسن، داوودي و بنفشه انتخاب‌هاي مناسبي هستند. براي خشک کردن دسته گل بايد آن را بر عکس از جايي تاريک که در معرض هوا است آويزان کنيد.

بسياري از عروس خانم‌ ها دسته گل بزرگي را مي‌پسندند و اقدام به خريد آن مي کنند. اين دسته گل در طول مراسم شما را اذيت خواهد کرد. وزن چنين دسته گل هايي بسيار زياد است و در طول جشن نمي‌ توانند آن را راحت در دست بگيرند.

بهتر است با توجه به قد و اندازه خودتان دسته گلي را انتخاب کنيد. انتخاب دسته گل هاي بزرگ براي خانم هايي که اندام کوچکي دارند، ريزتر نشانشان مي دهد.[end]

گل هايي که انتخاب مي کنيد، تنها يک رنگ دارند. بسياري از عروس خانم‌ها يک رنگ را انتخاب کنند در صورتي که بهتر است از دو رنگ و ترجيحا متضاد با هم استفاده کنند. اين ترکيب رنگ، دسته گل شما را بسيار زيبا نشان خواهد داد. استفاده از يک رنگ دسته گل و متقابلا شما را بي روح و پژمرده نشان خواهد داد.

سعي کنيد از گل هاي معطر براي دسته گل خودتان استفاده نکنيد. اين نکته براي گل آرايي مراسم عروسي نيز مستند است. ممکن است مهمان ها و يا حتي خودتان به گل هاي معطر حساسيت داشته باشيد. فکر نمي کنم خانمي باشد که بخواهد تمام مراسم عروسي خود را با سردرد بگذراند.

Author: mehman
معرفی نویسنده

دیدگاه‌ها  

sima
0 sima
سلام ارمین
خوبه پس اگه مجردی دقت کن ب دردت میخوره!
چون خانومها براشون خیلی مهمه
armin
0 armin
سلام.
چ نکته های خوبی بود، من اصلا فک نمکیردم تا این حد ذسته گل مهم باشه.
کمکه خوبی بود

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت