منتو دکور

لرنو وب

منتوشاپ

مرجع آتلیه عروس و آرایشگاه عروس و تشریفات مجالس

منتو ودینگ مرجع تخصصی : آرایشگاه عروس , آتلیه عروس , تشریفات مجالس (جدیدترین مطالب تخصصی در این زمینه را در این سایت بخوانید)

منتو ودینگ همراه و مرجعی حرفه ای در کنار شما در زمینه مقالات تخصصی در ارتباط با آتلیه عروس , آرایشگاه عروس , تشریفات مجالس و کلیه خدمات مورد نیاز جهت برگزاری مراسم عروسی.

تشریفات مجالس

این وبسایت با بانک مقالاتی کامل در مورد آتلیه عروس , آرایشگاه عروس ,تشریفات مجالس و ... همچنین ویدئوهایی آموزشی برای انتخاب بهتر شما در بهترین شب زندگیتان شما راهمراهی میکند.

در روز عروسی شما در کل روز در مرکز توجه همه قرار دارید و هر کدام از میهمان هایتان در مورد شما نظری می دهند پس شما باید از همه لحاظ مانند لباس عروس ، تور روی سر،دسته گل تان (که در معرض توجه همه می باشد) تا  آرایش تان که از همه مهم تر است؛ بهترین باشید .برگزاری مراسم و نوع و کیفیت مراسم ازدواج و پوشش عروس و داماد و تشریفات مجالس به فرهنگ و آداب جامعه بستگی دارد. امروزه لباس توری و سپید رنگ در بسیاری از کشورها مرسوم است. اگر در مرحله خرید لباس عروس هستید،حتمابا سر زدن بهمزون های مختلف متوجه شده‌اید که پارچه های مختلفی برای دوختن لباس عروس به کار می روند.

آرایشگاه عروس

در هر صورت در انتخاب این لباس دقت کنید زیرا در آینده با دیدن فیلم و عکس عروسیتان از انتخاب لباستان پشیمان نشوید. انواع جنس پارچه های مناسب لباس عروس عبارت است از : پارچه ابریشمی گل برجسته,جنس شیفون,جنس کرپ,جنس ساتن دوشس.نحوه آرایشتان در شب عروسی نیز به بهتر شدن شما و لباستان راطه مستقیم دارد پس در انتخاب سبک آن دقت زیادی داشته باشید.آرایش عروسی شما نقش بسیار مهمی را در تعریف دیگران از شما دارد.البته دیگر ملزومات مانند تاج تور، دسته گل و  لباس عروس نیز در این که بهتر به نظر بیایید و بدرخشید بی تاثیر نیستند.یک آرایشگاه عروس حرفه ای را انتخاب نمایید و از چند ماه قبل هر بار نزد وی رفته و از او بخواهید آرایشتان کند.

مواردی که برای انتخاب سبک آرایشتان باید در نظر داشته باشید عبارتند از : رنگ پوست,حالت گونه هایتان,چشم,ابروهاو... .آتلیه عروس نیز قسمت بسیار مهمی از مراسم شماست زیرا تمام لحضاتی که شما ماه ها برا آن زحمت کشیده اید را به تصویر میکشد.پس در انتخاب آن وسواس به خرج دهید.آتلیهٔ عروس یک فضای کاری جهت عکاسی عروس است که با فراهم آوردن نیازهای اولیهٔ عکاس،فرآیند عکسبرداری را ساده و متمرکز می‌کند.

آتلیه عروس

آتلیه ممکن است خصوصی و یا متعلق به شرکت خاصی باشد. در انتخاب آتلیه مواردی هست که باید در نظر داشت : از دوستان و آشناها بخواهید که آتلیه هایی که از آنها تجربه مثبتی دارند به شما معرفی کنند.از آرایشگاه ها بخواهید تا آتلیه های حرفه ای و خوب را که با هم همکاری دارند به شما معرفی کنند.

به آتلیه عروس بروید و نمونه های ژورنال و فیلمهای عروسی را ببینید.در مورد کیفیت فیلم و عکسها دقت کنید و ... .منتو ودینگ بخشی از مرکز ارائه محتوای تخصصی سایت منتو است که در زمینه عروس فعالیت میکند.منتو ودینگ مقالات تخصصی در موضوعات آرایش عروس , ژست عکس عروس و داماد,برگزاری عروسی , آتلیه عروس,شام عروسی , آرایشگاه عروس ,تشریفات عروسی,تالار عروسی,دسته گل عروس,مقدمات خواستگاری,باغ عروسی,مدیریت مراسم عروسی و .... ارائه می کند.

وظایف داماد در تدارکات جشن عروسیوظایف داماد در تدارکات جشن عروسی به چند قسمت تقسیم میشود و در واقع با تقسیم بندی این وظایف میتوانید تدارکات مراسم عروسی خود را به بهترین نحو فراهم کنید.
چک ليستي از همه ي چيزهاي مهم تهيه کنيد، بنابراين مي توانيد مطمئن شويد که انجام هيچ کاري را فراموش نخواهيد کرد. مي توانيد بعداً از اين ليست براي يادآوري انجام کارها نيز استفاده کنيد. با داشتن ليست کامل دلهره هم نخواهيد داشت.

يک بار همه چيز را  آزمايش کنيد
بجاي اينکه صبر کنيد تا نتيجه ي آرايش و مدل مويتان را روز عروسي ببينيد، بهتر است يکبار يک دوره ي آزمايشي داشته باشيد تا مطمئن شويد که چه شکلي خواهيد شد. اگر احتياج شد مي توانيد تغييراتي ايجاد کنيد.

براي همدردي کردن با نامزدتان به عزيزانش توهين نکنيد

عروس شما ممکن است از دست غر زدن هاي مادرش ناراحت باشد، يا از اينکه برادرش قصد دارد دوستان ناباب خود را به عروسي دعوت کند عصباني باشد و يا از دست عموي خود که به عروسي او نمي آيد دلخور باشد. حرفهايش را گوش کنيد و نشان دهيد که احساس او را درک مي کنيد و با او همدل هستيد، اما هرگز، هرگز، هرگز براي همدردي با او به خانواده اش توهين نکنيد و بد و بيراه نگوييد. عصبانيت و دلخوري او خواهد گذشت اما آنچه فراموش نخواهد شد نظرات منفي و اهانت آميزي است که شما در باره خانواده او داده ايد.

با احساس باشيد

شب قبل از عروسي، قبل از خواب به نامزدتان تلفن کنيد و به دور از هرگونه استرس و نگراني، با آرامش و احساس با او صحبت کنيد. از او بخواهيد که حرف عروسي را به ميان نياورد و بگذارد همه چيز همانطور که هست بماند. از روزهاي آشنايي و خاطرات نامزدي خودتان صحبت کنيد و اجازه بدهيد کمي احساس بين شما جاري باشد.

رعايت اين نکات به شما کمک مي کند که از ايجاد تنش و ناراحتي هايي که معمولا قبلا از برگزاري عروسي به سراغ عروس و داماد هاي جوان مي آيد جلوگيري کنيد و يا حداقل از شدت آنها بکاهيد.


لباس و کفشتان را چک و امتحان کنيد.
 
لباستان را حنما يک هفته قبل از عروسي تان هم دوباره امتحانش کنيد. در مواردي ممکن است شما کمي وزن کم کرده يا برعکس کمي هم تپل تر شده باشيد، مي توانيد در چنين مواردي از خياطتان بخواهيد تا تغييرات مورد نياز را روي لباستان اعمال کند. به همين شکل، کفش هايتان را هم تست کنيد تا مطمئن شويد که به خوبي اندازه ي پايتان است.
 

Author: mehman
معرفی نویسنده

دیدگاه‌ها  

ahmad
0 ahmad
سلام. اخی چ جالب بود
منکه خیلی خوشم اومد از این مقاله
واقعا نزدیک عروسیمه و باخوندن این مقاله ی کوچولو امیدوار شدمو واسترسم کم شد.
ahmad
0 ahmad
سلام.چ چیزایی داماد باید رعایت کنه
اصلا ب این چیزا نمیرسه، ولی شاید بعضیا بااین موردا برخورد داشته باشن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت