منتو دکور

لرنو وب

منتوشاپ

مرجع آتلیه عروس و آرایشگاه عروس و تشریفات مجالس

منتو ودینگ مرجع تخصصی : آرایشگاه عروس , آتلیه عروس , تشریفات مجالس (جدیدترین مطالب تخصصی در این زمینه را در این سایت بخوانید)

منتو ودینگ همراه و مرجعی حرفه ای در کنار شما در زمینه مقالات تخصصی در ارتباط با آتلیه عروس , آرایشگاه عروس , تشریفات مجالس و کلیه خدمات مورد نیاز جهت برگزاری مراسم عروسی.

تشریفات مجالس

این وبسایت با بانک مقالاتی کامل در مورد آتلیه عروس , آرایشگاه عروس ,تشریفات مجالس و ... همچنین ویدئوهایی آموزشی برای انتخاب بهتر شما در بهترین شب زندگیتان شما راهمراهی میکند.

در روز عروسی شما در کل روز در مرکز توجه همه قرار دارید و هر کدام از میهمان هایتان در مورد شما نظری می دهند پس شما باید از همه لحاظ مانند لباس عروس ، تور روی سر،دسته گل تان (که در معرض توجه همه می باشد) تا  آرایش تان که از همه مهم تر است؛ بهترین باشید .برگزاری مراسم و نوع و کیفیت مراسم ازدواج و پوشش عروس و داماد و تشریفات مجالس به فرهنگ و آداب جامعه بستگی دارد. امروزه لباس توری و سپید رنگ در بسیاری از کشورها مرسوم است. اگر در مرحله خرید لباس عروس هستید،حتمابا سر زدن بهمزون های مختلف متوجه شده‌اید که پارچه های مختلفی برای دوختن لباس عروس به کار می روند.

آرایشگاه عروس

در هر صورت در انتخاب این لباس دقت کنید زیرا در آینده با دیدن فیلم و عکس عروسیتان از انتخاب لباستان پشیمان نشوید. انواع جنس پارچه های مناسب لباس عروس عبارت است از : پارچه ابریشمی گل برجسته,جنس شیفون,جنس کرپ,جنس ساتن دوشس.نحوه آرایشتان در شب عروسی نیز به بهتر شدن شما و لباستان راطه مستقیم دارد پس در انتخاب سبک آن دقت زیادی داشته باشید.آرایش عروسی شما نقش بسیار مهمی را در تعریف دیگران از شما دارد.البته دیگر ملزومات مانند تاج تور، دسته گل و  لباس عروس نیز در این که بهتر به نظر بیایید و بدرخشید بی تاثیر نیستند.یک آرایشگاه عروس حرفه ای را انتخاب نمایید و از چند ماه قبل هر بار نزد وی رفته و از او بخواهید آرایشتان کند.

مواردی که برای انتخاب سبک آرایشتان باید در نظر داشته باشید عبارتند از : رنگ پوست,حالت گونه هایتان,چشم,ابروهاو... .آتلیه عروس نیز قسمت بسیار مهمی از مراسم شماست زیرا تمام لحضاتی که شما ماه ها برا آن زحمت کشیده اید را به تصویر میکشد.پس در انتخاب آن وسواس به خرج دهید.آتلیهٔ عروس یک فضای کاری جهت عکاسی عروس است که با فراهم آوردن نیازهای اولیهٔ عکاس،فرآیند عکسبرداری را ساده و متمرکز می‌کند.

آتلیه عروس

آتلیه ممکن است خصوصی و یا متعلق به شرکت خاصی باشد. در انتخاب آتلیه مواردی هست که باید در نظر داشت : از دوستان و آشناها بخواهید که آتلیه هایی که از آنها تجربه مثبتی دارند به شما معرفی کنند.از آرایشگاه ها بخواهید تا آتلیه های حرفه ای و خوب را که با هم همکاری دارند به شما معرفی کنند.

به آتلیه عروس بروید و نمونه های ژورنال و فیلمهای عروسی را ببینید.در مورد کیفیت فیلم و عکسها دقت کنید و ... .منتو ودینگ بخشی از مرکز ارائه محتوای تخصصی سایت منتو است که در زمینه عروس فعالیت میکند.منتو ودینگ مقالات تخصصی در موضوعات آرایش عروس , ژست عکس عروس و داماد,برگزاری عروسی , آتلیه عروس,شام عروسی , آرایشگاه عروس ,تشریفات عروسی,تالار عروسی,دسته گل عروس,مقدمات خواستگاری,باغ عروسی,مدیریت مراسم عروسی و .... ارائه می کند.

نقش سه پایه عکاسی در عکس های زیبا استفاده از سه پایه در عکاسی در کیفیت عکس ها تاثیر زیادی دارد و نقش سه پایه عکاسی در عکس های زیبا انکار ناپذیر است. صنعت عکاسی پیشرفت بسیاری کرده است به طوری که همه می توانند همچون یک عکاس حرفه ای زیباترین منظره ها را ثبت کنند.  با دوربین های دیجیتال دیگر لازم نیست نگران تنظیم نور و سرعت شاتر و اعمال افکت های مختلف باشید. همه کار را دوربین انجام می دهد و شما فقط کافیست کادر درست ببندید و شاتر را فشار دهید. برای لرزش دست ها هم قابلیتی به نام لرزش‌گیر در دوربین ها تعبیه می شود اما خیلی قابل اعتماد نیست و برای اینکه عکس های صاف و بی لرزش داشته باشید بهتر است از سه پایه استفاده کنید. شاید خیلی از مردم تصور کنند با وجود ISO و لرزش‌گیر، سه پایه هیچ کاربرد مفیدی ندارد اما باید بدانید به خوبی از لرزیدن عکس ها جلوگیری می کند و می توانید تصاویری کاملا شفاف و واضح ثبت کنید. ارزشمندترین کارایی سه پایه این است که در مواقعی که نوردهی طولانی نیاز است، این وسیله از هر گونه حرکت و لرزشی جلوگیری می کند.

خیلی از مردم نمی توانند دوربین را در سرعت شاتر زیر 1/60 ثانیه بی حرکت و ثابت نگه دارند. به همین دلیل، بهتر است با یک وسیله جانبی از لرزش های دوربین جلوگیری کنیم.  سه پایه برای موارد زیر لازم است:

عکاسی در شب
حرکت ستاره ها
نمایش آتش بازی
عکاسی از ماه
منظره شهری
حرکت وسایل نقلیه
مات کردن حرکت آبشار، حرکات ورزشی یا موج های اقیانوس
عکاسی در شرایط کم نور بدون استفاده از فلاش

همه ما دوست داریم عکس های شفاف و واضح داشته باشیم. سه پایه باعث می شود تا فوکوس واضح داشته باشیم. حتی فشار کلید شاتر هم باعث لرزش دوربین می شود و با سه پایه می توان از آن جلوگیری کرد.

در صورتی از یک مدل عکس می گیرید استفاده از سه پایه برای ارتباط بهتر با مدل و نیز ژست دادن مناسب به او کار را ساده تر می کند. چرا؟ به این دلیل که زمانی که از سه پایه استفاده می کنید می توانید دوربین را روی آن گذاشته و روی نقطه مورد نظر فوکوس کرده و کادر را تنظیم کنید. سپس به راحتی به طرف مدل رفته و به او نشان دهید که چطور بایستد و یا مدل موها یا آرایشش را درست کنید (البته در صورتی که دستیار نداشته باشید). همچنین می توانید با او صحبت کنید تا احساس راحتی بیشتری بکند بدون اینکه نگران تنظیم بودن دوربین باشید.

شما ممکن است بخواهید سوژه عکس خودتان در محیط های داخلی باشید و یا در صورتی که در سفر هستید و به یک مکان مشهور می رسید بخواهید از خودتان در آن جا عکس بگیرید. در صورتی که بخواهید در این عکس ها دوربین را در یک دست گرفته و آن را دراز کنید تا از خود عکس بگیرید مطمئناً عکس های خوبی نخواهید گرفت و مطمئن باشید که به این زودی ها برنده جوایز بین المللی نخواهید شد! پس به این دلیل نیاز به یک تکیه گاه برای تنظیم کادر ضروری است.

همچنین زمانی که شما در پارتی و یا مراسم عروسی هستید و یا به طور کلی در هر جایی که می خواهید خود نیز در عکس باشید باید از سه پایه استفاده کنید.
شما می توانید عمق میدان را افزایش دهید

اگر شما در مد دستی عکس می گیرید و می خواهید عمق میدان را افزایش دهید، به عنوان مثال در یک عکس منظره می خواهید عکس از جلو به پشت عکس دارای وضوح باشد، در این صورت باید از یک دیافراگم کوچک (مثلا f/11) استفاده کنید. در این حالت سرعت شاتر کمتر شده تا نور به مدت بیشتری به سنسور دوربین برسد. در نتیجه شما به یک سه پایه یا تکیه گاه نیاز پیدا خواهید کرد که در غیر این صورت عکس شما خراب خواهد شد.

بعضی از سه پایه ها، پایه هایی بسیار کوتاه دارند یا بعضی دارای پایه های خم شو هستند به طوری که می توانند دوربین را تا کف زمین پایین بیاورند. حال اگر از سه پایه استفاده نکنید در این صورت مجبورید خودتان به زمین نزدیک شوید که این حالت یا باعث ایجاد ناراحتی در شما شده و یا باعث خیس و کثیف شدن لباستان می شود. حتی در بعضی از موارد عملاً امکان گرفتن این عکس ها در این فاصله کم امکان پذیر نیست.

Author: mehman
معرفی نویسنده

دیدگاه‌ها  

reza
0 reza
سلااام دوستان من خودم یه عکاس حرفه ایم واقعا مطلب خوبی بود نقش سه پایه در عکس های حرفه ای تاثیر فوق العاده ای داره
ahmad
0 ahmad
سلام دوستان عزیز
مطالب خوبی بود،کلا ماهاییم ک بخایم بریم یادمیگیریم اطلاعات بدست میاریم ک هیچی بلد نباشیم.
خیلی خوب بود.مرسی
eli
0 eli
سلام.مطلب متفاوت وجالبی بود
واقعا اطلاعات خوبی بدست اوردم .کلی راهنماییم کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت