منتو دکور

لرنو وب

منتوشاپ

مرجع آتلیه عروس و آرایشگاه عروس و تشریفات مجالس

منتو ودینگ مرجع تخصصی : آرایشگاه عروس , آتلیه عروس , تشریفات مجالس (جدیدترین مطالب تخصصی در این زمینه را در این سایت بخوانید)

منتو ودینگ همراه و مرجعی حرفه ای در کنار شما در زمینه مقالات تخصصی در ارتباط با آتلیه عروس , آرایشگاه عروس , تشریفات مجالس و کلیه خدمات مورد نیاز جهت برگزاری مراسم عروسی.

تشریفات مجالس

این وبسایت با بانک مقالاتی کامل در مورد آتلیه عروس , آرایشگاه عروس ,تشریفات مجالس و ... همچنین ویدئوهایی آموزشی برای انتخاب بهتر شما در بهترین شب زندگیتان شما راهمراهی میکند.

در روز عروسی شما در کل روز در مرکز توجه همه قرار دارید و هر کدام از میهمان هایتان در مورد شما نظری می دهند پس شما باید از همه لحاظ مانند لباس عروس ، تور روی سر،دسته گل تان (که در معرض توجه همه می باشد) تا  آرایش تان که از همه مهم تر است؛ بهترین باشید .برگزاری مراسم و نوع و کیفیت مراسم ازدواج و پوشش عروس و داماد و تشریفات مجالس به فرهنگ و آداب جامعه بستگی دارد. امروزه لباس توری و سپید رنگ در بسیاری از کشورها مرسوم است. اگر در مرحله خرید لباس عروس هستید،حتمابا سر زدن بهمزون های مختلف متوجه شده‌اید که پارچه های مختلفی برای دوختن لباس عروس به کار می روند.

آرایشگاه عروس

در هر صورت در انتخاب این لباس دقت کنید زیرا در آینده با دیدن فیلم و عکس عروسیتان از انتخاب لباستان پشیمان نشوید. انواع جنس پارچه های مناسب لباس عروس عبارت است از : پارچه ابریشمی گل برجسته,جنس شیفون,جنس کرپ,جنس ساتن دوشس.نحوه آرایشتان در شب عروسی نیز به بهتر شدن شما و لباستان راطه مستقیم دارد پس در انتخاب سبک آن دقت زیادی داشته باشید.آرایش عروسی شما نقش بسیار مهمی را در تعریف دیگران از شما دارد.البته دیگر ملزومات مانند تاج تور، دسته گل و  لباس عروس نیز در این که بهتر به نظر بیایید و بدرخشید بی تاثیر نیستند.یک آرایشگاه عروس حرفه ای را انتخاب نمایید و از چند ماه قبل هر بار نزد وی رفته و از او بخواهید آرایشتان کند.

مواردی که برای انتخاب سبک آرایشتان باید در نظر داشته باشید عبارتند از : رنگ پوست,حالت گونه هایتان,چشم,ابروهاو... .آتلیه عروس نیز قسمت بسیار مهمی از مراسم شماست زیرا تمام لحضاتی که شما ماه ها برا آن زحمت کشیده اید را به تصویر میکشد.پس در انتخاب آن وسواس به خرج دهید.آتلیهٔ عروس یک فضای کاری جهت عکاسی عروس است که با فراهم آوردن نیازهای اولیهٔ عکاس،فرآیند عکسبرداری را ساده و متمرکز می‌کند.

آتلیه عروس

آتلیه ممکن است خصوصی و یا متعلق به شرکت خاصی باشد. در انتخاب آتلیه مواردی هست که باید در نظر داشت : از دوستان و آشناها بخواهید که آتلیه هایی که از آنها تجربه مثبتی دارند به شما معرفی کنند.از آرایشگاه ها بخواهید تا آتلیه های حرفه ای و خوب را که با هم همکاری دارند به شما معرفی کنند.

به آتلیه عروس بروید و نمونه های ژورنال و فیلمهای عروسی را ببینید.در مورد کیفیت فیلم و عکسها دقت کنید و ... .منتو ودینگ بخشی از مرکز ارائه محتوای تخصصی سایت منتو است که در زمینه عروس فعالیت میکند.منتو ودینگ مقالات تخصصی در موضوعات آرایش عروس , ژست عکس عروس و داماد,برگزاری عروسی , آتلیه عروس,شام عروسی , آرایشگاه عروس ,تشریفات عروسی,تالار عروسی,دسته گل عروس,مقدمات خواستگاری,باغ عروسی,مدیریت مراسم عروسی و .... ارائه می کند.

آرایش و خط چشم عروسخط چشم عروس تاثیر زیادی در زیبایی و جذابیت چهره عروس دارد و آرایش و خط چشم عروس رابطه بسیار نزدیکی با هم دارند. آرايش چشم يکي از مهم ترين بخش هاي آرايش است. اگر نتوانيد چشم هايتان را درست آرايش کنيد پس آرايشتان در مراسم عروسی کامل به نظر نمي رسد. خط چشم هاي رنگي در بين جديدترين مدهاي آرايش چشم يکي از بهترين ها هستند. خط چشم هاي رنگي با درخشش طبيعي درخشش چشمانتان را دو چندان مي کنند!
خط چشم مشکي چون هميشه استفاده مي شود ديگر خاص نيست، اما استفاده از رنگ هاي ديگر جذابيتتان را بيشتر مي کند! هنگام انتخاب خط چشم هاي رنگي لازم است که رنگي مناسب را برگزينيد که به رنگ پوستتان بيايد. اگر مي توانيد رنگ هاي روشن را برگزينيد با استفاده از يک رنگ سايه خاص در کنارش روح زندگي را به چشمانتان مي دميد.
خط چشم بنفش رنگ ديگري است که بي درنگ درخشش چشمانتان را زياد مي کند!

اين رنگ مي تواند چشمان سبز را روشن تر نشان دهد. همچنين رنگي است که به همه مدل چشمي مي آيد. در روز مي توانيد خط چشم بنفش را روي پلک بالا و زير چشم استفاده کنيد تا چشمانتان زيباتر شود!

درميان تمام خط چشم هاي رنگي، خط چشم آبي نفتي مشهورترينشان است که با هر رنگ پوستي همخواني خيلي خوب دارد. با استفاده از اين رنگ خط چشم مي توانيد هر لباسي بپوشيد. همچنين بهترين رنگ براي چشم هاي قهوه اي است.

اگر چشمان درشتي داريد:
اول از همه اينكه خط‌چشم پهن كاملا براي شما برازنده است همچنين توصيه مي‌كنيم داخل چشم را سياه كنيد وقتي داخل چشم سياه شود، چشم كوچك‌تر و گردتر جلوه مي‌كند.

اگر چشمان گود رفته داريد:
شما به هيچ وجه نبايد داخل چشم‌ها يا اطراف آنها را سياه كنيد چون چشم‌هايتان خيلي ريز و گودرفته‌تر جلوه خواهند كرد بهترين حالت براي شما يك خط‌چشم باريك و ظريف است، البته سايه‌هاي روشن هم به اين هدف شما كمك مي‌كنند.

اگر چشماني از حدقه بيرون زده داريد:
پيشنهاد مي‌كنيم پشت چشم را يك خط چشم پهن بكشيد، در ضمن توصيه مي‌كنيم از سايه تيره نيز به‌عنوان مكمل استفاده كنيد چون سايه تيره بيرون‌زدگي را مي‌پوشاند وقتي تيرگي‌هاي پشت چشم زياد شود، چشم فرورفته‌تر جلوه مي‌كند.

اگر چشمان ريزي داريد:
براي درشت جلوه كردن چشم‌ها بهتر است هم بالاي چشم خط بكشيد و هم پايين آن؛ چون به‌طور كلي وقتي خط چشم پايين را بكشيد چشم‌ها درشت‌تر جلوه مي‌كنند.

اگر چشمان با فاصله داريد:
بهتر است از خط‌چشم‌هاي گوشه‌دار استفاده كنيد، يعني خط‌چشم از گوشه داخلي چشم بيرون بيايد  اين كار باعث مي‌‌شود فاصله ميان چشم‌هاي شما كمتر خودش را نشان دهد چون خط‌چشم اين فاصله را مي‌پوشاند.

اگر چشماني نزديك به هم داريد:
شما نبايد خط‌چشم‌تان را از ابتدا بكشيد بهتر است از خط‌چشم نيمه استفاده كنيد و بيشتر روي انتهاي چشم كار كنيد يعني از نصف پاياني يا يك سوم انتهايي آن خط چشم بكشيد تا فاصله بين چشم‌ها بيشتر جلوه كند.

اگر چشمان گردي داريد:
شما بايد نيمه ابتدايي چشم را خطي بسيار باريك بكشيد و بعد به مرور تا انتها آن را پهن كنيد در ضمن بهتر است گوشه خارجي چشم را بكشيد تا چشم كشيده‌تر به‌ نظر برسد و گردي آن را بپوشاند.

Author: mehman
معرفی نویسنده

دیدگاه‌ها  

nasrin
0 nasrin
وقت بخیر
من دنبال همچین موضوعی بودم ک بدونم هرچشمی چجور ارایشی براش خوبه و جذابترش میکنه
ممنونم
shaqayeq
0 shaqayeq
سلام.
من خیلی مشکل دارم با کشیدن خط چشم
حالا این راه حلها خوبه ولی مهم اینه بتونی بکشی و بلد باشی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت