منتو دکور

لرنو وب

منتوشاپ

مرجع آتلیه عروس و آرایشگاه عروس و تشریفات مجالس

منتو ودینگ مرجع تخصصی : آرایشگاه عروس , آتلیه عروس , تشریفات مجالس (جدیدترین مطالب تخصصی در این زمینه را در این سایت بخوانید)

منتو ودینگ همراه و مرجعی حرفه ای در کنار شما در زمینه مقالات تخصصی در ارتباط با آتلیه عروس , آرایشگاه عروس , تشریفات مجالس و کلیه خدمات مورد نیاز جهت برگزاری مراسم عروسی.

تشریفات مجالس

این وبسایت با بانک مقالاتی کامل در مورد آتلیه عروس , آرایشگاه عروس ,تشریفات مجالس و ... همچنین ویدئوهایی آموزشی برای انتخاب بهتر شما در بهترین شب زندگیتان شما راهمراهی میکند.

در روز عروسی شما در کل روز در مرکز توجه همه قرار دارید و هر کدام از میهمان هایتان در مورد شما نظری می دهند پس شما باید از همه لحاظ مانند لباس عروس ، تور روی سر،دسته گل تان (که در معرض توجه همه می باشد) تا  آرایش تان که از همه مهم تر است؛ بهترین باشید .برگزاری مراسم و نوع و کیفیت مراسم ازدواج و پوشش عروس و داماد و تشریفات مجالس به فرهنگ و آداب جامعه بستگی دارد. امروزه لباس توری و سپید رنگ در بسیاری از کشورها مرسوم است. اگر در مرحله خرید لباس عروس هستید،حتمابا سر زدن بهمزون های مختلف متوجه شده‌اید که پارچه های مختلفی برای دوختن لباس عروس به کار می روند.

آرایشگاه عروس

در هر صورت در انتخاب این لباس دقت کنید زیرا در آینده با دیدن فیلم و عکس عروسیتان از انتخاب لباستان پشیمان نشوید. انواع جنس پارچه های مناسب لباس عروس عبارت است از : پارچه ابریشمی گل برجسته,جنس شیفون,جنس کرپ,جنس ساتن دوشس.نحوه آرایشتان در شب عروسی نیز به بهتر شدن شما و لباستان راطه مستقیم دارد پس در انتخاب سبک آن دقت زیادی داشته باشید.آرایش عروسی شما نقش بسیار مهمی را در تعریف دیگران از شما دارد.البته دیگر ملزومات مانند تاج تور، دسته گل و  لباس عروس نیز در این که بهتر به نظر بیایید و بدرخشید بی تاثیر نیستند.یک آرایشگاه عروس حرفه ای را انتخاب نمایید و از چند ماه قبل هر بار نزد وی رفته و از او بخواهید آرایشتان کند.

مواردی که برای انتخاب سبک آرایشتان باید در نظر داشته باشید عبارتند از : رنگ پوست,حالت گونه هایتان,چشم,ابروهاو... .آتلیه عروس نیز قسمت بسیار مهمی از مراسم شماست زیرا تمام لحضاتی که شما ماه ها برا آن زحمت کشیده اید را به تصویر میکشد.پس در انتخاب آن وسواس به خرج دهید.آتلیهٔ عروس یک فضای کاری جهت عکاسی عروس است که با فراهم آوردن نیازهای اولیهٔ عکاس،فرآیند عکسبرداری را ساده و متمرکز می‌کند.

آتلیه عروس

آتلیه ممکن است خصوصی و یا متعلق به شرکت خاصی باشد. در انتخاب آتلیه مواردی هست که باید در نظر داشت : از دوستان و آشناها بخواهید که آتلیه هایی که از آنها تجربه مثبتی دارند به شما معرفی کنند.از آرایشگاه ها بخواهید تا آتلیه های حرفه ای و خوب را که با هم همکاری دارند به شما معرفی کنند.

به آتلیه عروس بروید و نمونه های ژورنال و فیلمهای عروسی را ببینید.در مورد کیفیت فیلم و عکسها دقت کنید و ... .منتو ودینگ بخشی از مرکز ارائه محتوای تخصصی سایت منتو است که در زمینه عروس فعالیت میکند.منتو ودینگ مقالات تخصصی در موضوعات آرایش عروس , ژست عکس عروس و داماد,برگزاری عروسی , آتلیه عروس,شام عروسی , آرایشگاه عروس ,تشریفات عروسی,تالار عروسی,دسته گل عروس,مقدمات خواستگاری,باغ عروسی,مدیریت مراسم عروسی و .... ارائه می کند.

استفاده صحیح از عطر و ادکلنعطر از لوازم آرایشی و بهداشتی بسیار با اهمیت است و استفاده صحیح از عطر و ادکلن سبب ایجاد زیبایی و روحیه و شخصیت بیشتر میشود.
انتخاب عطر، نشانه و نماد وضعيت کلي شخصيت آدم هاست. عطر افرادي که اصول عطرزدن را بلد هستند، به نوعي مثل امضاي آنهاست. اگر شما هم چنين تمايلي داريد، بايد مراحلي را بگذرانيد تا عطر مناسبي انتخاب کنيد.
اولين گام، درک و شناخت نوع عطرهايي است که با شخصيت شما تناسبي ندارند و اصلا با موقعيت و مشخصات ظاهري تان، هماهنگ نيستند. با اين شناخت مي توانيد عطرهايي انتخاب کنيد که شخصيت شما را کامل تر کنند نه اينکه با خصوصيات شخصي تان منافات داشته باشند. مثلا اگر شخصيتي آرام و ملايم داريد، استفاده از عطرهاي تند با بوهاي ماندگار، اصلا با روحياتتان سازگار نيست و اطرافيان را در برخورد با شما گيج و سردرگم مي کند!

چگونه عطر استعمال کنيم؟

براي استعمال درست عطر آن را دقيقا وقتي از حمام بيرون آمده ايد و قبل از لباس پوشيدن بزنيد. آنرا آهسته بر روي قسمت هايي از بدن که نبض دارد بزنيد (اگر به قسمت پشت زانوها يا قوزک پاها مي زنيد براي بيش از 6 قسمت استفاده نکنيد) يا اينکه بعد از خشک شدن بدن سه بار اودوتويلت يا اودوپرفوم بزنيد. اين رايحه بخشي از پوست شما مي شود، و با عطر زدن قبل از لباس پوشيدن از ماندن لکه روي لباس جلوگيري مي شود.
براي استعمال درست عطر آن را دقيقا وقتي از حمام بيرون آمده ايد و قبل از لباس پوشيدن بزنيد. آنرا آهسته بر روي قسمت هايي از بدن که نبض دارد بزنيد (اگر به قسمت پشت زانوها يا قوزک پاها مي زنيد براي بيش از 6 قسمت استفاده نکنيد) يا اينکه بعد از خشک شدن بدن سه بار اودوتويلت يا اودوپرفوم بزنيد. اين رايحه بخشي از پوست شما مي شود، و با عطر زدن قبل از لباس پوشيدن از ماندن لکه روي لباس جلوگيري مي شود.

 

نکات اساسي عطر زدن:

عطر را در فضاي بين سينه‌ها استفاده نکنيد چون باعث بروز جوش و بثورات پوستي در اين نواحي مي‌شود.

هرگز عطر را به ناحيه زيربغل نزنيد زيرا اثر ضدعرق و خوشبوکننده ندارد و وقتي با عرق ترکيب مي‌شود، بوي بدي توليد مي‌کند.

در طول روز مي‌توانيد عطر را روي مچ دست‌ها، مفاصل پاها و بالاي شکم خود استفاده کنيد. بهتر است عطر را روي پشت گردن بزنيد. اين دو توصيه براي اجتناب از واکنش بين پرتوهاي ماوراي‌بنفش و عطر است چون ترکيب اين دو ايجاد حساسيت مي‌کند و به پوست آسيب مي‌رساند.

عطر را روي لباس‌هاي روشن نزنيد زيرا ايجاد لکه مي‌کند.

اگر عطري تازه خريده‌ايد، نمونه آن را اواخر عصر امتحان کنيد زيرا قدرت بويايي در اين زمان از روز زياد است. در شروع استفاده از عطر تازه، ابتدا آن را روي ناحيه کوچکي از پوست بزنيد زيرا اگر حساسيت داشته باشيد، درگيري شما کمتر مي‌شود. اگر بعد از يک ساعت واکنشي نبود، مي‌توانيد از عطر استفاده کنيد.

Author: mehman
معرفی نویسنده

دیدگاه‌ها  

hadis
0 hadis
سلام و روز بخیر
نکته هاش خوب بودن وجالب
مرسی حتما ازاین ب بعد دقت میکنیم

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت