منتو دکور

لرنو وب

تاریخ انقضای لواز آرایشنکاتی در مورد تاریخ انقضای لوازم آرایشی


از نکات مهمی که هنگام خرید لوازم آرایش باید به آن دقت کنید ،تاریخ انقضای لوازم آرایش است .
در این مطلب تاریخ انقضای نمونه هایی از لوازم آرایش گزارش داده شده است :

1-ریمل و خط چشم مایع :


برخی از خانم ها روزانه از این لوازم استفاده میکنند ،افرادی نیز از این لوازم کمتر استفاده میکنند که در این صورت باید به یاد داششته باشید که طی دو یا سه ماه باید آنها را تعویض کنید چراکه برس های این لوازم زمان باکتری هایی را جذب میکند که میتواند برای سلامت مضر باشد بنابراین باید به تاریخ انقضای لوازم آرایش دقت داشت .  

2-کرم پودر :
افرادی هستند که کرم پودر خود را فصلی استفاده میکنند،که در کل تاریخ انقضای این محصولات به مدت 6تا 12 ماه است اگر در کرم پودر خود را باز کرده اید ،بهتر است آن را دور بیندازید اما به طور کلی  این محصولات را میتوان تا دوسال نگه داشت .

3-کانسیلر :
نسبت به بقیه لوازم آرایش کانسیلرها ماندگاری بالاتری دارند .در واقع اگر در کانسیلر خود حالت ماسیدگی مشاهده کردید باید آن را تعویض کنید .به توصیه کارشناسان میتوان کانسیلر را به مدت 12 ماه نگهداری کرد.

4-رژلب و برق لب :
رایج ترین محصولی که در ملایم ترین آرایش ها استفاده میشود رژ لب است که معمولا تاریخ انقضای این محصولات دو سال است .
به تشخیص کارشناسان بعد از یکسال باید برق لب را تعویض کرد.

5-لاک ناخن :
سخت ترین جدایی خانم ها از لاک ناخن هایشان است در این مورد کارشناسان عقیده دارند که مدت زمان مناسب برای نگهداری از لاک ناخن دو سال است . در این مدت اگر در یکنواختی لاک ناخن ایرادی پیدا شد باید آن را دور بیندازید .

6-لوازم آرایش پودری :
تمامی لوازم آرایش پودری به مدت دوسال قابل نگهداری هستند اما باید دقت کرد که برس های آن ها باید مرتب و تمیز نگهداری شوند .

7-برس های آرایشی:
با مراقبت و نگهداری مناسب از آن ها میتوانید سال ها آن ها را نگهدارید . اما اگر ناحیه های دور برس خشک شده اند و یا موهای ان در حال ریختن است باید آن را دور بیندازید .
بنا بر اصل تاریخ انقضای محصولات آرایشی مشخص است که هر محصول زمان انقضای متفاوتی دارد . بنابراین باید از آن زمن اطلاع داشته باشید و بعد از گذشت این مدت از لوازم آرایشی استفاده نکیند چراکه ممکن است به سلامت شما آسیب بزند .

Author: Super User
معرفی نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت